З архіву ПУ. Товариство не для нервових: У житловій багатоповерхівці Запоріжжя помітили незвичайного "сусіда" (відео)

Багатоповерховий будинок на вулиці Автозаводській стоїть біля річки Кабиця (Кушугумка), де мешкають не тільки земноводні, але й плазуни.

У житловому будинку в Південному мікрорайоні Запоріжжя місцеві жителі помітили великого полоза довжиною близько 2 метрів, який заповзав в підвал. Відео з незвичайним сусідом опублікували в соцмережах, повідомляють Патріоти України у травні 2020 року.

Багатоповерховий будинок на вулиці Автозаводській стоїть біля річки Кабиця (Кушугумка), де мешкають не тільки земноводні, але й плазуни. Судячи зі знятих кадрів, сусідом мешканців будинку став каспійський (жовтобрюхий) полоз. Це не отруйна змія, яка може вести себе агресивно, якщо її потурбувати.

Виходячи з того, що це плазун не становить небезпеки людям, рятувальники ДСНС відмовили жителям будинку в допомозі із його впійманням.

Під Одесою на узбережжі моря оселилися лисиці, які не бояться людей (фото)

середа, 23 червень 2021, 11:29

За 30 кілометрів від Одеси на штучних пляжах селища міського типу Фонтанка в каменях оселилися лисиці. Дикі тварини живуть там вже близько пів року і зовсім перестали боятися людей. Світлини із лисицями опублікував місцевий фотограф у Facebook, передаю...

Перевищувати небезпечно! Скільки морозива можна їсти на день

середа, 23 червень 2021, 11:23

У спеку хочеться освіжитися та охолодитися за допомогою морозива. Однак ці ласощі мають свої обмеження і допустиму безпечну дозу. Скільки можна з'їсти морозива за один тиждень, розповіла дієтолог Антоніна Стародубова. Про це пише видання Newsyou, перед...