З архіву ПУ. Треба питати істориків: На відомій українській картині виявили цікаві деталі, яких не помічали (фото)

Користувач мережі уважно розглянув знамениту картину українського художника Іллі Рєпіна "Запорожці пишуть листа турецькому султанові" і виявив на ній багато цікавих деталей, про які раніше не говорили, передають Патріоти України.

Наприклад, на картині видно собака з вовчою мордою, яка сильно нагадує лютововка з "Гри престолів". Про це розповів блогер під ніком "Цифровий Борщ" на своїй сторінці в Twitter.

На картині також виявився один козак, який лежить під лавкою. Крім того, на його руці чотири пальці.

Але це ще не все. На фляжці одного з козаків зображена Зірка Давида

"Так, тоді це ще точно не було символом сіонізму, треба питати істориків, що цей символ тоді означав", - зазначив блогер. У центрі картини також зображено єдиний напівголий козак, і не просто так. Він картяр, а такі завжди грали без верхнього одягу, щоб не було де ховати карти.

Також українців попросили уважно звернути свою увагу на кольори згорнутих прапорів.

Цікава деталь – у писаря є запасне перо за вухом.

Також на столі у форменій у частіше димить невідома субстанція.

В Україні зареєстрували законопроєкт щодо бронювання перевізників: Що відомо

середа, 12 червень 2024, 16:57

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт, який дозволить підприємствам у сфері автомобільного транспорту бронювати 100% своїх військовозобов’язаних працівників, включаючи ФОПів. Ініціатива має на меті забезпечити безперервну роботу критично важливих...

Графіки відключення світла в Україні: Чим аварійні відрізняються від стабілізаційних

середа, 12 червень 2024, 16:50

З початком масованих російських ракетних обстрілів енергетичної інфраструктури України, громадяни познайомилися з таким малоприємним явищем як відключення світла, передають Патріоти України. Українці почали частіше стикатися з відключеннями електроенер...