З архіву ПУ. "Це беззаконня і відмазування злодіїв": У Києві сталася бійка між "копами" та активістами, які спіймали ромів на крадіжках (відео)

У підсумку затримали самих активістів, причому із застосуванням газового балончика.

У Києві сталася бійка між поліцейськими та активістами, коли ті хотіли затримати групу ромів, які займаються крадіжками в районі центрального залізничного вокзалу. У підсумку затримали самих активістів, причому із застосуванням газового балончика. За словами керівника підрозділу Муніципальна Варта Києва Сергія Бондара у Facebook, шахраї втекли від активістів і сховалися у відділенні поліції на вокзалі, передають Патріоти України 16 серпня 2020 року.

Також він опублікував відео з місця інциденту і показав кадри "бесіди" з правоохоронцями. На ролику звучать взаємні образи та нецензурна лайка.

Бондар з батальйону "Гарпун" стверджує, що "копи" грубо скрутили деяких активістів, задули з балончика. Один з поліцейських намагався вибити з його рук телефон, на який хлопець знімав на відео те, що відбувається і транслював у прямому ефірі. Кадри можна подивитися за цим посиланням (попереджаємо - присутня ненормативна лексика!)

Потім активісти забігли в перукарню, де суперечка і розборки продовжилися. Поліцейські закликали хлопців вийти з приміщення і не заважати персоналу та відвідувачам. Ті ж відповідали, що не можуть йти, оскільки після газу нічого не бачать.

Незабаром прибули ще правоохоронці та бійці Нацгвардії. Разом з тим під стіни будівлі відділення поліції прийшли інші активісти, ветерани АТО та небайдужі. Вони вимагали відпустити затриманих хлопців і дорікали "копам" в перевищенні повноважень і наполягали, що затримання відбулися незаконно і без підстав.

"Це беззаконня і відмазування злодіїв. Прямо на відео й абсолютно вже нічого не соромлячись. В цей час мені дзвонили знайомі поліцейські та говорили, що їм дуже соромно за цю ситуацію. Тобто бачили стрім, подзвонили і сказали: "Нам дуже соромно за своїх колег, що хоч форму знімай", На що я відповів, що форму знімати не потрібно, а треба боротися проти цього свавілля". Ми сподіваємося на нормальну поліцію", - розповів активіст.

Пізніше з'ясувалося, що оперативники взялися розбиратися в інциденті, вивчати подробиці та обставини, щоб дати оцінку діям правоохоронців.

Активістів вже відпустили.

"Друзі, дякую всім, хто підскочив і хто готовий був летіти! Врегулювали, всі вийшли, гнемо свою лінію! Поспілкувалися з керівництвом відділення, і пішли далі ловити грабіжників! Один за всіх і всі за одного!" - йдеться у публікації.

Також Бондар виклав відео розмови з ромами, яких активісти спіймали на крадіжці "на гарячому".

Директор команди Олександра Усика приголомшив заявою про завершення кар'єри непереможного українця

середа, 24 червень 2026, 19:25

Український непереможний боксер, чемпіон світу Олександр Усик може завершити свою кар'єру в найближчі дні. Заяву щодо цього зробив директор його команди Сергій Лапін. За його словами, наразі рішення не було прийнято. Водночас наразі команда Усика веде ...

Коли легенди оживають: Над цетром Лондоном пролетів 8-метровий дракон (відео)

середа, 24 червень 2026, 19:11

Стримінговий сервіс HBO Max влаштував вражаючу акцію на честь виходу третього сезону серіалу Дім Дракона — приквела культової Гри престолів. Гігантський дракон пролетів над Лондонським Тауером. Компанія Airstage відтворила Сіракса — одного з найвпізнав...