З архіву ПУ. "Це була дурість": У Києві до малолітнього шкуродера завітали "гості" (фото, відео)

Бесіда проходила біля під'їзду. На місці перебували співробітники поліції.

Фото: ФБ

Небайдужі кияни зібралися біля будинку 16-річного шкуродера Івана, проте спілкуватися з активістами вийшла його мати, повідомляють Патріоти України у червні 2018 року.

"Я ще раз кажу, що це була його дурість - викласти цю фотографію... Прийшли 100 осіб на одного пацана 16 років. Вам не соромно? Ні?", - обурювалася жінка, закликавши не порівнювати себе з 16-річним хлопцем.

Вона розповіла, що Іван зробив фото вбитого кота, коли ходив у похід з друзями. Жінка також попросила занадто "агресивних" присутніх відійти від неї.

Активісти, в свою чергу, заявили їй, що буде проведено розслідування і вона може понести за свого сина кримінальну відповідальність. Люди вирішили на місці зібрати підписи і написати заяву про злочин.

Аліна Гросу дала приводи думати, що вона розлучилася зі своїм бойфрендом-актором із РФ

вівторок, 28 червень 2022, 20:14

Шанувальники української співачки Аліни Гросу підозрюють, що вона розлучилася зі своїм коханим Романом Полянським. Відомий російський актор театру і кіно після повномасштабного вторгнення РФ на територію України не висловив свою позицію щодо війни, хоч...

Картини, написані душею: Киянка, чиї руки через жахливу ДТП функціонують на 30%, створює олійні шедеври

вівторок, 28 червень 2022, 14:12

Хоча руки Іри поки працюють лише на 30%, її це не зупинило. Дівчина придбала мольберт, знайшла онлайн-уроки і сама вгадала й сконструювала пристрій, який допомагає їй тримати пензлі. Свої картини – фантастично красиві олійні пейзажі, малюнки тварин. Дв...