З архіву ПУ. "Це були чудові роки": Ще один ведучий покинув 1+1 Media

Євген Зінченко звільнився "за згодою сторін".

Журналіст Євген Зінченко, колишній ведучий «ТСН-Проспорт», заявив, що йде з 1+1 Media, де пропрацював 21 рік, передають Патріоти України 10 вересня 2020 року.

«Звільнення «за згодою сторін» відбулося не сьогодні, я кілька днів долав емоції та відчуття, щоб зараз сказати головне. Як я вдячний усім, хто допомагав робити мрію реальністю та бути щасливим. 21 рік разом з «1+1» (у всіх його проявах та частинах) це мій найбільший здобуток за рівнем зростання та досвіду», - написав журналіст.

Зінченко подякував колегам, з якими йому було приємно працювати, а також керівникам телеканалу, які свого часу «помітили і повірили». «За 11 чудових років у «ТСН-Проспорт» дякую всім його людям…За 10 неймовірних, яскравих, складних, буремних, але таких цікавих років дякую людям Департаменту спортивних проектів. Ви найкращі», - написав Зінченко.

Журналіст додав, що його життя наразі змінилося. «Дивне відчуття. Я ніколи не був без роботи. Як каже трудова книжка, 31 рік поспіль…Звісно, я шукатиму. Сподіваюся, що й вона мене теж, бо я як завжди хочу, щоб це була мрія. Щоб душа раділа. Розум творив. Руки робили. Із тими самими секундами щастя та моментами успіхів. Нехай у мене вийде», - додав Зінченко.

З архіву ПУ. "Вперше за вісім років я дозволила собі": Фреймут показала свою розкішну квартиру в центрі Києва (фото, відео)

четвер, 9 грудень 2021, 15:00

Українська телезірка Ольга Фреймут показала свої розкішні апартаменти в історичному центрі Києва - Подільському районі, передають Патріоти України. У квартирі ведуча проживає разом зі своїм чоловіком, генеральним директором "Нового каналу" і продюсеро...

Усе заради хайпу: У Києві в тату-салоні знущалися зі свині, знімаючи це на відео - набили куполи (фото)

четвер, 9 грудень 2021, 14:29

У Києві стався черговий скандал із знущанням над тваринами - татувальний салон Tatoo.lamarch знущався над свинею, знімаючи дійство на відео для начебто встановлення "національного рекорду". Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на Facebook-сторінку ...