З архіву ПУ. "Це були чудові роки": Ще один ведучий покинув 1+1 Media

Євген Зінченко звільнився "за згодою сторін".

Журналіст Євген Зінченко, колишній ведучий «ТСН-Проспорт», заявив, що йде з 1+1 Media, де пропрацював 21 рік, передають Патріоти України 10 вересня 2020 року.

«Звільнення «за згодою сторін» відбулося не сьогодні, я кілька днів долав емоції та відчуття, щоб зараз сказати головне. Як я вдячний усім, хто допомагав робити мрію реальністю та бути щасливим. 21 рік разом з «1+1» (у всіх його проявах та частинах) це мій найбільший здобуток за рівнем зростання та досвіду», - написав журналіст.

Зінченко подякував колегам, з якими йому було приємно працювати, а також керівникам телеканалу, які свого часу «помітили і повірили». «За 11 чудових років у «ТСН-Проспорт» дякую всім його людям…За 10 неймовірних, яскравих, складних, буремних, але таких цікавих років дякую людям Департаменту спортивних проектів. Ви найкращі», - написав Зінченко.

Журналіст додав, що його життя наразі змінилося. «Дивне відчуття. Я ніколи не був без роботи. Як каже трудова книжка, 31 рік поспіль…Звісно, я шукатиму. Сподіваюся, що й вона мене теж, бо я як завжди хочу, щоб це була мрія. Щоб душа раділа. Розум творив. Руки робили. Із тими самими секундами щастя та моментами успіхів. Нехай у мене вийде», - додав Зінченко.

Російські "лайфхаки": Окупанти радять один одному прострілювати собі ноги, щоб вижити в Україні (аудіо)

четвер, 19 травень 2022, 17:58

Окупанти продовжують стріляти собі по ногах в Україні, щоб живими повернутися з війни. Судячи з усього, ця практика набула такого поширення у загарбників, що вони діляться цим "лайфхаком виживання" один з одним. Про це свідчить нова телефонна розмова ...

Окупанти з важкої зброї вдарили по Сєвєродонецьку - 12 загиблих та понад 40 поранених

четвер, 19 травень 2022, 17:37

Внаслідок обстрілу російськими окупантами Сєвєродонецька Луганської області 19 травня загинули 12 людей та ще понад 40 зазнали поранень. Дані щодо загиблих та постраждалих внаслідок обстрілів ще уточнюються, адже обстежити територію під ударами неможли...