З архіву ПУ. "Це не анальний отвір. Це дорога в Жовті Води": Як на Дніпропетровщині посеред траси виросли "джунглі" (фото)

Звичайно, у спеку в такому тунелі, принаймні не жарко...

Мешканці міста обурюються дорогою, яка проходить поблизу. Про це йдеться у групі "Подслушано в Желтых Водах" у Facebook, передають Патріоти України у червні 2020 року.

"Це не анальний отвір. Це дорога у Жовті Води. Люди ви бидло раз мовчите? Вас все влаштовує?" – зазначив автор посту. На знімку видно, як дерева нахилилися над трасою, утворивши тунель, причому рослини скоро вже дістануться дороги.

У США знайшли 45-кілограмового "малька" рідкісної "місячної" риби (фотофакти)

неділя, 25 липень 2021, 12:34

В штаті Орегон на пляжі Сансет знайшли 45-тикілограмову рибину (опаха), якій всього місяць, повідомляють Патріоти України з посиланням на Seaside Aquarium. Побачивши опаха на зроблених очевидцями світлинах, на пляж поспішили працівники Приморського акв...

Подарунок Італії: У Києві з'явилась гігантська інсталяція людської ДНК

неділя, 25 липень 2021, 12:20

У центрі Києва з'явилася скульптура італійського архітектора Паоло Коія у формі ДНК. Це подарунок столиці від посольства Італії, повідомляють Патріоти України з посиланням на пресслужбу Департаменту культури КМДА. . "Вона (скульптура. - ред.) виконана...