
Фотограф Володимир Оглоблін зробив добірку фото з життя на російській Колимі з 2008 по 2013 рік. Знімки він опублікував у Facebook під назвою "Скромна чарівність соцреалізму", передають Патріоти України.
"Я і сам не знаю навіщо знімав весь цей треш. Ніхто не просив і не замовляв. Здавалося, що це з давно минулого часу розквіту совка", – написав Оглоблін. За його словами, таке життя в Росії нікуди не поділося.
"Багато хто досі вважають, що "прийде НАТО і відбере у них килими зі стін, вбиральні на вулиці і горілку..." – додав фотограф. У коментарях користувачі помітили, що "з якоїсь безглуздої іронії люди, що живуть в такому оточенні, вже 20 років голосують за стабільність".









Під час риболовлі нерідко трапляються карасі або коропи з червоними плямами, припухлостями чи навіть невеликими виразками на тілі. Такий улов викликає занепокоєння у багатьох рибалок, адже не завжди зрозуміло, чи безпечно вживати таку рибу в їжу. Фахів...
Пенсіонери, які виїхали з тимчасово окупованих територій або перебувають за кордоном, мають дотримуватися певних вимог для отримання українських виплат. Головна умова - підтвердження того, що ви не отримуєте пенсію від органів окупаційної влади, переда...