З архіву ПУ. "Ця влада дістала": Розлючені безробіттям та безгрошів'ям росіяни розгромили крамницю з харчами (відео)

У Росії на тлі масового поширення коронавірусу, а також викликаної санкціями через війну з Україною й падінням попиту на вуглеводні економічної кризи і продовження "неробочого" місяця почалися погроми.

У російському місті Ульянівськ (Поволжя) невідомі з вигуками "Ця влада дістала" влаштували напад на супермаркет мережі "П'ятірочка" на вулиці Камишинська. Ними пошкоджено та знищені продукти харчування, повідомляють Патріоти України у квітні 2020 року з посиланням на інформагенцію GuildHall, засновану російськими політемігрантами у Києві.

"Інцидент в магазині мережі "П'ятірочка" за "дивним" збігом обставин трапився після того, як всі дізналися про продовження так званих "канікул" до 30 квітня, що могло означати для деяких продовження неоплачуваних "відпусток", - зазначається у матеріалі.

Чоловіки, що прийшли за покупками, спочатку набирали товари до кошиків, а потім просто почали кричати, що влада ця "дістала", стали скидати зі стелажів продукти харчування. На відео - той хаос, який залишився після того, як чоловіки покинули магазин.


"Відпали, дізнавшись про нові тарифи": У Києві сталася незвичайна НП з маршруткою (фото)

понеділок, 17 травень 2021, 0:32

У Києві на Троєщині у маршрутки повністю відпали двері. Відповідне фото опубліковано в Telegram-каналі "Київ без цензури", передають Патріоти України. Як видно на знімку, передні двері маршрутки відвалилися і впали на асфальт. "Звичайна подія з маршрут...

Ви будете шоковані: ТОП-10 фото з-під мікроскопа, які перевернуть ваше уявлення про звичні речі

понеділок, 17 травень 2021, 0:26

Кожен день людина дізнається щось нове. А іноді для цього навіть не потрібно їхати в інше місто або країну - можна лише взяти мікроскоп і по-іншому поглянути на звичні речі. Погляньте, як виглядають під мікроскопом кристали солі, джинси, зубна щітка та...