З архіву ПУ. "Цю програму діти дивляться. Могла б вдягнутися!": Тренера "Голосу країни-11" Надю Дорофєєву присоромили за недоречне вбрання (фото)

Співачка Надя Дорофєєва стала одним із зіркових тренерів в 11-му сезоні вокального шоу "Голос країни". Незмінна ведуча проекту Катерина Осадча на своїй сторінці в "Інстаграм" поділилася першими фото зі зйомок "Сліпих прослуховувань", передають Патріоти України у грудні 2020 року.

На загальному знімку Монатік, Надя Дорофєєва та Олег Винник позують в компанії ведучих "Голосу країни" Юрія Горбунова і Катерини Осадчої. Користувачів Мережі трохи збентежив наряд Дорофеєвої. Під розстебнутим піджаком у співачки видніється ліф. Багато хто порахував таке вбрання перебором, як для ТБ.

"Дорофєєву не можна було одягнути? На головному каналі і в одному ліфчику", - пише користувач. "А для нового члена журі Дорофеєвої могли стилісти щось пристойніше підібрати? Все-таки це вокальний проект, його діти теж дивляться!" - додала інша. "Що за прикид у Наді Дорофєєвої? Це нормально, так на центральному каналі виглядати?!" - запитує глядачка.


Пенсії українцям перерахують: Хто і скільки отримуватиме з квітня

середа, 29 березень 2023, 18:59

В Україні з 1 квітня перерахують пенсії тим, хто продовжив працювати. Підвищення становитиме приблизно близько 2%. Чим вища зарплата, тим більше може бути підвищення. Із квітня щороку підвищуватимуть пенсію тим українцям, які продовжили працювати на за...

Всього два правила: 100-річний киянин розкрив секрет свого довголіття

середа, 29 березень 2023, 18:56

У Києві мешкає 100-річний ветеран Другої світової війни Григорій Романович Куземко, який зараз переживає нові бойові дії на території України. Він розповів, що особливого секрету довголіття немає, передають Патріоти України. Про це він сказав в інтерв'...