З архіву ПУ. "Цю програму діти дивляться. Могла б вдягнутися!": Тренера "Голосу країни-11" Надю Дорофєєву присоромили за недоречне вбрання (фото)

Співачка Надя Дорофєєва стала одним із зіркових тренерів в 11-му сезоні вокального шоу "Голос країни". Незмінна ведуча проекту Катерина Осадча на своїй сторінці в "Інстаграм" поділилася першими фото зі зйомок "Сліпих прослуховувань", передають Патріоти України у грудні 2020 року.

На загальному знімку Монатік, Надя Дорофєєва та Олег Винник позують в компанії ведучих "Голосу країни" Юрія Горбунова і Катерини Осадчої. Користувачів Мережі трохи збентежив наряд Дорофеєвої. Під розстебнутим піджаком у співачки видніється ліф. Багато хто порахував таке вбрання перебором, як для ТБ.

"Дорофєєву не можна було одягнути? На головному каналі і в одному ліфчику", - пише користувач. "А для нового члена журі Дорофеєвої могли стилісти щось пристойніше підібрати? Все-таки це вокальний проект, його діти теж дивляться!" - додала інша. "Що за прикид у Наді Дорофєєвої? Це нормально, так на центральному каналі виглядати?!" - запитує глядачка.


Сказав, що хворіє: На Закарпатті чоловіка з магазину забрали до ТЦК і визнали "придатним"

четвер, 30 листопад 2023, 22:31

У Закарпатській області судили чоловіка, якого з магазину забрали до ТЦК і СП (територіальний центр комплектування та соціальної підтримки - ред.) та визнали придатним до служби в армії, проте він відмовився від мобілізації. На суді він заявив, що пові...

"Це продукт масового насильства імперії": Український філолог зі США дав визначення тому, хто такі "російськомовні громадяни"

четвер, 30 листопад 2023, 22:16

Юрій Шевчук, кандидат філологічних наук, директор Українського кіноклубу Колумбійського університету у коментарі ЗМІ заявив, що «російськомовний громадянин» – це результат русифікації й колоніалізму нашої країни, передають Патріоти України. «Це громадя...