
Свято-Успенську Святогірську лавру, яка знаходиться на вільній території Донбасу, на Великдень 2020 року відвідав терорист "ДНР" зі складу так званого "козацтва". Відповідне фото з'явилося на офіційному сайті святині УПЦ МП. На світлині бойовик позує в формі, обвішаній медалями з "георгіївськими стрічками", передають Патріоти України.
На скандальну появу окупанта на мирній території України відреагував на своїй сторінці у Facebook офіцер ЗСУ, полковник Анатолій Штефан (Штірліц).
"Думаєте, це фото "кізячка" з окупованого Донбасу, окупованого Криму або з Росії? Ні, це фото на Великдень зі Святогірського собору. Абзац", – обурився захисник України.
У коментарях люди також здивувалися через нахабну появу бойовика за межами окупованих територій і висловили своє невдоволення в коментарях.


"Шабаш мордорської нечисті. Дітей шкода", "Це що за "херой", яких боїв?! Тільки ордена за Куликовську битву не вистачає", "Ювілейні брязкальця різних років", "Ці ряджені в 14 році були охоронцями Гіркіна, який деякий час відсиджувався в Святогірському монастирі", "Нечисть є нечисть", "Як такий піііі ... ще не у в'язниці? Куди дивиться ця влада?" – пишуть українці під дописом.



Марс проходить повз знамените зоряне скупчення Плеяди – і це остання можливість побачити таке зближення аж до 2034 року, передають Патріоти України з посиланням на People. . Найкращий момент настане в неділю, 28 червня, до сходу сонця. Про це повідомл...
Нідерландська компанія із залізо-повітряного багатодобового зберігання енергії об’єдналася з одним із найбільших постачальників енергії країни для розгортання одного гігават-годину (ГВт·год) залізо-повітряного довготривалого накопичення енергії (LDES) ...