З архіву ПУ. "У вас совість є?!! Запам'ятайте, ви теж не вічні!!!": Лікарка зробила жорстке звернення до влади

Українські лікарні та лікарі не готові до масового спалаху коронавірусу в країні. Так було рік тому. А як наразі?

Про це повідомляє медик Ніна Козловська, звертаючись до влади України 19 березня 2020 року на своїй Facebook-сторінці, передають Патріоти України.

"Скажіть, чому не виконуються ваші обіцянки і накази? Ми нічим не забезпечені. Нас залишили один на один. З нас зробили смертників-камікадзе. Вам не соромно, що лікар-інфекціоніст просить у людей про допомогу?! У відділення звозять людей з підозрою на коронавірус, а подивіться на костюм лікаря!!!", - написала вона.

Медик зазначила, що лікарів в лікарнях не вистачає, а перед коронавірусною інфекцією вони не захищені. "Я сама сьогодні працюю за трьох: старшу, постову і маніпуляційну. Залишилися дійсно патріоти своєї професії-смертники! У вас совість є?!! Запам'ятайте, ви теж не вічні!!!", - написала Ніна і попросила жителів допомогти з костюмами.

Причина була шокуючою: У Польщі жінка померла наступного дня після успішних пологів

середа, 22 березень 2023, 23:29

У Польщі в місті Ґлоґув у Нижньосілезькому воєводстві 38-річна жінка, яка перебувала в місцевій лікарні, померла наступного дня після успішних пологів. Причиною трагедії могло стати те, що породілля вживала наркотики. Про це пише польське видання wpros...

Деякі запити були дуже дивними: Жінка розбагатіла завдяки OnlyFans, виконуючи "несексуальні" прохання (фото)

середа, 22 березень 2023, 22:15

Творчиня контенту для OnlyFans розповіла, як заробила свої статки, знімаючи фото й відео у відповідь на дивні, "несексуальні" запити. Про це повідомляє LadBible, передають Патріоти України. 30-річна помічниця адміністратора під ніком Bambi Love на Only...