З архіву ПУ. Українець Ярмоленко забив красень-гол гранду чемпіонату Англії

Півзахисник збірної України та "Вест Гема" Андрій Ярмоленко відзначився забитим голом у шостому турі чемпіонату Англії проти "Манчестер Юнайтед". Ярмоленко пробив воротаря "МЮ" Де Хеа на 44-й хвилині матчу, зазначають Патріоти України 22 вересня 2019 року.

Отримавши м'яча у штрафному майданчику він ударом у кут воріт відкрив рахунок у двобої.

"Вест Гем" в цій зустрічі виграв з рахунком 2:0 і вийшов на четверте місце у турнірній таблиці англійської Прем'єр-ліги.

Українець у цій зустрічі вийшов на поле в основому складі і був замінений на 89-й хвилині.

Для Ярмоленка цей гол став другим за п'ять матчів в АПЛ цього сезону.

За 15 матчів за "Вест Гем" Ярмоленко забив чотири голи і зробив одну результативну передачу.

Ви будете здивовані! Шкільні хулігани в дорослому віці мають вищу зарплату і більш задоволені життям - результати дослідження

п’ятниця, 29 березень 2024, 6:52

Дорослі, які у шкільні роки були хуліганами, мають вищу зарплату та більш задоволені своїм життям, ніж ті, хто мав зразкову поведінку. Таких висновків дійшли фахівці Інституту соціальних та економічних дослідників Великої Британії, передають Патріоти У...

Очільник Міністерства культури розповів як збираються покарати Повалій, Лорак та інших зрадників України з артистичного цеху

п’ятниця, 29 березень 2024, 5:58

Вже напрацьовано перелік людей, які можуть підпасти під дію закону, в разі його прийняття, щодо позбавлення високих звань і нагород за підтримку ворога - Росії. Про це сказав т.в.о. міністра культури та інформполітики Ростислав Карандєєв в ефірі телема...