З архіву ПУ. Увага, це отрута! Яке морозиво не можна їсти в Україні (відео)

Погана упаковка і неналежне зберігання можуть перетворити морозиво на небезпечну отруту.

Ілюстрація: podrobnosti.ua

Експерти радять не гнатися за дешевизною морозива, повідомляють Патріоти України.

В Україні цей продукт за державними стандартами розділений на 3 види: 4733 - морозиво з молочними жирами, 4734 - плодово-ягідне морозиво і 4735 - морозиво, що містить рослинні жири.

Корисним вважається 4733, де присутні рослинні жири, тільки молочні. Зазвичай це морозиво зберігається 10-12 місяців, але сьогодні на ринку присутні позиції, термін реалізації яких - 2 роки.

При цьому наголошується: чим довше зберігається морозиво, тим менше гарантій, що воно не зіпсувалося і не містить шкідливих бактерій.

Ще один небезпечний момент - погана упаковка. Неналежне зберігання може перетворити десерт на справжню отруту. "Вода, яка стоїть із залишками морозива, однозначно є сприятливим середовищем для розвитку мікроорганізмів, потрапляючи туди просто з повітря", - відзначають фахівці.

Експерти радять не купувати дешеве морозиво, так як воно гарантовано з великим вмістом пальмової олії замість натурального молока. Плюс - у дешевому морозиві і дешеві, а потім хімічні домішки, ароматизатори, барвники, стабілізатори смаку.

Високої якості морозиво - пломбір і вершкове. Гірше - це так зване морозиво з комбінованим складом сировини, там може бути пальмова, кокосова олія, інші замінники.

Страшна трагедія на Чернігівщині: Зіткнулися вантажівка і автобус, загинули 10 людей (фото)

вівторок, 7 грудень 2021, 9:30

У Чернігівській області сталася серйозна ДТП, зіткнулися вантажівка і маршрутний автобус. Попередньо загинули 10 осіб, ще семеро отримали травми, зазначають Патріоти України з посиланням на прес-службу Держслужби з надзвичайних ситуацій. Як стало відо...

"Весна може початися вже у лютому": Балабух розповіла про те, яка погода очікується нинішньою зимою в Україні

вівторок, 7 грудень 2021, 8:44

— Коли синоптики розроблюють прогноз погоди на декілька днів, вони беруть до уваги метеорологічні процеси (переміщення циклонів, антициклонів), які відбуваються на відносно невеликій території, — каже Віра Балабух. — А при розробці довгострокових прогн...