З архіву ПУ. Ув'язнення з привілеями: Як Зайцева живе у СІЗО (фото)

Винуватиця страшної ДТП до етапування в колонію, непогано влаштувалася в харківському СІЗО. Там вона прожила з комфортом близько двох років. VIP-камер Малюські ще не було, але запопадливі тюремники могли влаштувати "рай" і за неофіційну платню

Зайцева міститься в камері № 400 разом з ще трьома підслідними. Згідно з діючими нормами, сусідки по камері підбиралися з числа тих, що вперше потрапили в СІЗО. Фотографії умов в слідчому ізоляторі опублікувало агентство Крапка, передають Патріоти України 9 червня 2019 року.

сизо

Пляшки біля ліжку підтверджують, що питну воду в СІЗО доводиться купувати. Та, що тече з крана, для пиття непридатна. У камері є електрочайник. Що стосується харчування, то в СІЗО кажуть, що Зайцева відмовляється від тюремної їжі - бере тільки хліб і розраховує на передачі від рідних.

сизо

Для гігієни в камері передбачені умивальник, санвузол, душ, біде, тазики для прання речей. Два рази на тиждень підслідних призводять до загальної душову на поверсі.камераДля дозвілля в СІЗО є телевізор і книги. Бібліотекарі кажуть, що Зайцевій книги приносять батьки, а в місцевій бібліотеці її зацікавили класичні твори та жіночі романи. Зайцева брала бібліотечні збірки Дар'ї Донцової і любовну прозу - «Вовки Лозарга» Жюльєтт Бенцоні і роман «Незабудка» Елізабет Лоуелл.

У перебуваючих в СІЗО є можливість відвідувати церкву. Зайцеву часто помічали в храмі. Також Зайцева - часта гостя у психолога. Туди вона приходить не тільки на обов'язкові сеанси, але і періодично відвідує кабінет, щоб виговоритися.

Хіти тижня. Бережіться! Астролог назвала небезпечні періоди серпня: Таке було хіба що у 1941-му

неділя, 9 серпень 2020, 1:00

Астролог розповіла про небезпечні дати серпня, які будуть пов'язані з поєднаннями планет. Спеціаліст попередила - ситуація настільки серйозна, що важка весна-2020 "здасться нам відпочинком у санаторії". Про головні астрологічні події серпня, які будут...

Оригінальний злочин: Жінку заарештували за облизування товарів в магазині

неділя, 9 серпень 2020, 0:30

Мешканка Каліфорнії була заарештована поліцією за те, що облизувала товари в магазині Safeway в місті Саут-Лейк-Тахо. Збиток оцінили в 1800 доларів. Порушено кримінальну справу, повідомляють Патріоти України із посиланням на NBC News.