За підсумками Всеукраїнського муніципального дослідження, які було оголошено у Києві 6 грудня 2019 року, Вінницю вп’яте поспіль визнано найкомфортнішим містом України. Про це повідомив міський голова Вінниці Сергій Моргунов на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.
«Дивовижне відчуття, коли твоє рідне місто визнають найкомфортнішим містом в Україні – а тим більше п’ятий рік поспіль! Щойно оголосили підсумки Всеукраїнського муніципального дослідження, яке проводила Соціологічна група «Рейтинг» на замовлення Міжнародного республіканського інституту International Republican Institute (IRI) за підтримки USAID Ukraine – USAID Україна. Вітаю усіх вінничан зі спільною перемогою», – написав Моргунов.
Вінниця отримала індекс 3,4 за п’ятибальною шкалою задоволеності якістю 22 сфер та послуг, які перевірялися в процесі дослідження. Другу сходинку з індексом 3,1 розділили з собою відразу п’ять міст: Луцьк, Івано-Франківськ, Чернігів, Хмельницький та Харків.
Опитування було проведено Соціологічною групою «Рейтинг» від імені Міжнародного республіканського інституту. Це щорічне дослідження забезпечує розширений погляд на ставлення громадян до місцевого самоврядування і муніципальних послуг. Опитування було проведено у 22 обласних центрах України, які не перебувають під контролем російських або проросійських сил, а також в містах Маріуполь та Сєвєродонецьк на Донбасі.
На Львівщині затримала 24-річного водія, який вчинив смертельну ДТП та причетний до вбивства матері. Подія сталася сьогодні, 24 червня, близько 07:10 на вулиці Глинській у місті Пустомити. Попередньо встановлено, що екіпаж патрульних поліцейських вияви...
Раптовий стукіт у вікно завжди привертає увагу, особливо якщо його спричинив птах. З давніх часів люди вбачали в такому візиті особливий знак і намагалися розгадати його значення. Одні прикмети обіцяють добрі новини, інші - застерігають про зміни. РБК-...