З архіву ПУ. В Україні визначили найкомфортніше для життя місто

Місто отримало індекс 3,4 за п’ятибальною шкалою задоволеності якістю 22 сфер та послуг.

За підсумками Всеукраїнського муніципального дослідження, які було оголошено у Києві 6 грудня 2019 року, Вінницю вп’яте поспіль визнано найкомфортнішим містом України. Про це повідомив міський голова Вінниці Сергій Моргунов на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

«Дивовижне відчуття, коли твоє рідне місто визнають найкомфортнішим містом в Україні – а тим більше п’ятий рік поспіль! Щойно оголосили підсумки Всеукраїнського муніципального дослідження, яке проводила Соціологічна група «Рейтинг» на замовлення Міжнародного республіканського інституту International Republican Institute (IRI) за підтримки USAID Ukraine – USAID Україна. Вітаю усіх вінничан зі спільною перемогою», – написав Моргунов.

Вінниця отримала індекс 3,4 за п’ятибальною шкалою задоволеності якістю 22 сфер та послуг, які перевірялися в процесі дослідження. Другу сходинку з індексом 3,1 розділили з собою відразу п’ять міст: Луцьк, Івано-Франківськ, Чернігів, Хмельницький та Харків.

Опитування було проведено Соціологічною групою «Рейтинг» від імені Міжнародного республіканського інституту. Це щорічне дослідження забезпечує розширений погляд на ставлення громадян до місцевого самоврядування і муніципальних послуг. Опитування було проведено у 22 обласних центрах України, які не перебувають під контролем російських або проросійських сил, а також в містах Маріуполь та Сєвєродонецьк на Донбасі.

Громадськість перемагала жадібність забудовника та всіх, хто за ним стояв. "Важлива перемога": Верховний Суд підтвердив заповідний статус для 80% Протасового Яру

п’ятниця, 26 червень 2026, 12:10

Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...

Моторошна трагедія на Волині: Двоє людей провалилися в люк, є загибла

п’ятниця, 26 червень 2026, 11:22

У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...