За підсумками Всеукраїнського муніципального дослідження, які було оголошено у Києві 6 грудня 2019 року, Вінницю вп’яте поспіль визнано найкомфортнішим містом України. Про це повідомив міський голова Вінниці Сергій Моргунов на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.
«Дивовижне відчуття, коли твоє рідне місто визнають найкомфортнішим містом в Україні – а тим більше п’ятий рік поспіль! Щойно оголосили підсумки Всеукраїнського муніципального дослідження, яке проводила Соціологічна група «Рейтинг» на замовлення Міжнародного республіканського інституту International Republican Institute (IRI) за підтримки USAID Ukraine – USAID Україна. Вітаю усіх вінничан зі спільною перемогою», – написав Моргунов.
Вінниця отримала індекс 3,4 за п’ятибальною шкалою задоволеності якістю 22 сфер та послуг, які перевірялися в процесі дослідження. Другу сходинку з індексом 3,1 розділили з собою відразу п’ять міст: Луцьк, Івано-Франківськ, Чернігів, Хмельницький та Харків.
Опитування було проведено Соціологічною групою «Рейтинг» від імені Міжнародного республіканського інституту. Це щорічне дослідження забезпечує розширений погляд на ставлення громадян до місцевого самоврядування і муніципальних послуг. Опитування було проведено у 22 обласних центрах України, які не перебувають під контролем російських або проросійських сил, а також в містах Маріуполь та Сєвєродонецьк на Донбасі.
Спочатку люди думали, що то нашестя сарани... У ніч з 20 на 21 червня Одеса стала свідком незвичайного природного явища. Вулиці, тротуари та алеї парку Шевченка раптом заполонили великі довгокрилі коники. Вранці їх можна було побачити на асфальті доріг...
Зумери та міленіали мають різні можливості на ринку праці, водночас представники покоління Z заробляють більше. Відповідні дані зазначені у звіті Bank of America Institute, де порівняли середні зарплати зумерів та міленіалів, передають Патріоти України...