У місті Переяслав-Хмельницький, в якому смертельно поранили 5-річну дитину, немає патрульної поліції, у тому вигляді, в якому її запускали в 2015 році. Про це в Facebook 4 червня 2019 року розповіла журналістка Ольга Худецька, повідомляють Патріоти України.
Вона зазначила, що нових копів не набирали з вулиці і не навчали за всіма стандартами. "У Переяслав-Хмельницькому та інших містах, яким не пощастило мати цю нову поліцію є так звані ГШР або ГРПП. (Групи швидкого реагування і групи реагування патрульної поліції). Виглядають як патрульні, називаються навіть майже як патрульні. Але це не хлопці з поза системи, які пройшли спеціальне оновлене навчання", – пояснила вона.
Худецька зазначила, що в ГШР и ГРПП набирали співробітників зсередини системи. "У 2016-17 роках це були переважно колишні даішники, чергова частина, ППСники і подібний контингент. Того навчання, як в містах, де запускали нову поліцію, вони не проходили. Цей геніальний проект придумав і лобіював Костянтин Бушуєв з МВС", – розповіла журналістка.
Вона акцентувала, що у всіх містах України, де немає нової поліції, їх роль виконують ГШР і ГРПП. "Для людей не в темі, зовні важко їх відрізнити. Форма як у патрульних, назва теж щось про патрулі. Але ключове - позасистемність людей, відбір і навчання - опускається. Потьомкінські село, видимість реформи", – підсумувала вона.
У Швейцарії церква задля експерименту замінила у сповідальні священника на цифровий аватар Ісуса. Завдяки штучному інтелекту він у реальному часі відповідає людям на їхні запитання. Про це повідомили у The Guardian, передають Патріоти України. Інсталяц...
Починаючи з 4 жовтня 2024 року, поліція Хмельницької області розслідує ймовірне декларування недостовірної інформації з боку чоловіка голови МСЕК Хмельниччини Володимира Крупи, передають Патріоти України. Поки Володимиру Крупі правоохоронці не оголошув...