З архіву ПУ. Величезні хвилі "змивають" з лиця землі пляжі популярного курорту: Шторм обрушився на Кирилівку (відео)

Популярний український курорт Кирилівка спорожнів через негоду. Оксамитовий сезон зірвав сильний шторм, який розігрався на морі.

У розпал сезону, коли під кінець літа всі українці намагаються провести свою відпустку на морі, в курортному селищі Кирилівка, що в Запорізькій області, 29 серпня стався потужний шторм, в результаті якого затопило всі існуючі там пляжі. Кадри з місця подій, які підтверджують цю інформацію, оприлюднили в інтернеті місцеві ЗМІ, передають Патріоти України 31 серпня 2019 року.

У повідомленні, зокрема, йдеться про те, що в результаті стихії з пляжів практично зникли всі відпочиваючі. І це все відбулося не дивлячись на те, що вода до теперішнього часу тепла і досягає позначки в 24 градуси за Цельсієм.

Утворенню величезних хвиль сприяв, зокрема, найсильніший східний вітер, який розгулявся "не на жарт" в курортному селищі.

Недоімперія Х*йла як дворняга безрідна: "Путін постійно говорить про Україну через відсутність у Росії власної історії", - професор Єльського університету Снайдер (відео)

четвер, 2 грудень 2021, 7:50

Відома стаття президента Росії Володимира Путіна, в якій він виклав своє бачення історії України, Білорусі та Росії, з історичної точки зору не має жодної цінності. Про це заявив всесвітньовідомий історик, професор Єльського університету Тімоті Снайдер...

Просто жах якийсь: У Китаї гуска почала нестися яйцями з чорними жовтками (відео)

четвер, 2 грудень 2021, 6:10

У відео, яке чоловік на ім’я Чжу розмістив у соцмережі, пояснив, що на вигляд і запах яйця - нормальні, не зважаючи на колір жовтка. . Експерту з птахівництва встановили, що можливою причиною такого феномену могло стати те, що забруднення навколишньо...