З архіву ПУ. Від ГАЗ-21 "Волга" до ВАЗ-2107: У лісах Фінляндії знайшли кладовище радянських автомобілів (фото)

Звалища з радянськими автомобілями зі зрозумілих причин в основному можна виявити в пострадянських країнах. Проте, бувають і винятки.

У травні 2020 року кладовище машин виробництва СРСР знайшли на півночі Європи, а саме, у Фінляндії. Приблизно з десяток автомобілів ось уже як довгі роки перебувають під відкритим небом і нікому до них немає діла, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Звідки ж вони там взялися? Очевидно, що автомобілі "списали" після того, як вийшов їх термін служби експлуатації. Раніше Радянський Союз постачав свою транспортну продукцію до європейських країн, серед яких була і Фінляндія. В Європі радянські машини користувалися гарним попитом через свою дешевизну.

На опублікованих фото видні машини самих різних років випуску – від ГАЗ-21 Волга та Москвич-400,402 до ВАЗ-2121 Нива й ВАЗ-2107.

Що ж стосується їх стану, то майже всі автомобілі виглядають гнітюче: у деяких з них злізла фарба, проіржавів кузов і не вистачає комплектуючих. Втім, є й такі екземпляри, які можна було б відновити і відправити до лав якоїсь колекції (наприклад, Москвич-400 – він зберігся відносно непогано).

Лікарі не беруться робити прогнози: Відомого російського режисера ввели у кому, його стан критичний

четвер, 16 вересень 2021, 18:43

Російського режисера Андрія Звягінцева ввели у штучну кому після перенесеної коронавірусної хвороби COVID-19. Про це повідомляє The Bell з посиланням на джерела, зазначають Патріоти України. Зазначається, що у Звягінцева виявили 92%-е ураження легенів,...

"Такого кошмару не можу згадати": У Бердянську почалася навала величезних комарів (відео)

четвер, 16 вересень 2021, 18:29

У Запорізькій області на популярному українському курорті Бердянськ побачили полчища комарів. Туристи показали шокуючі кадри цілих хмар усіяних комарами, зазначають Патріоти України. "Автор відео запевняє, що сірі хмари - це скупчення комарів, які віт...