З архіву ПУ. Відома українська співачка випадково показала груди на зйомках (фото, відео)

Співачка Jerry Heil знімає новий кліп або цілий альбом, і вирішила заінтригувати шанувальників відео зі зйомок, передаютьПатріоти України.

Jerry Heil опублікувала в Instagram Відверті сторіс, а потім об'єднала їх в одне відео, яке показала на своїй сторінці. У сторіс дівчина показала свій образ на різних планах, і крупним планом продемонструвала спокусливі принади, які прикрила тільки прозорим намистом.

  Jerry Heil Instagram
  Jerry Heil Instagram
  Jerry Heil Instagram
  Jerry Heil Instagram
  Jerry Heil Instagram
  Jerry Heil Instagram
  Jerry Heil Instagram

Шанувальники пораділи інтризі, але не змогли не відзначити, що дівчина розкрила тему голих грудей на відео. "Тема (*)(*) розкрита, але не повністю", "так, руки на стіл".

"Сьогодні хочу сказати": Оля Полякова назвала ім'я людини, яка "вижила" Ані Лорак з України

неділя, 2 квітень 2023, 15:14

Українська співачка Оля Полякова прокоментувала заяву Ані Лорак про те, що її нібито "вижили" з України. Лорак неодноразово в своїх інтерв'ю розповідала, що деякі впливові люди нібито зробили "замовлення" на те, щоб їй не давали виступати тут, тому їй ...

"Життя змінюється кардинально": Скандальна прес-офіцерка ДПСУ Плантовська поїхала з України

неділя, 2 квітень 2023, 14:43

Скандальна прес-офіцерка ДПСУ Іванна Плантовська поїхала з України після своїх резонансних розваг. Про свій виїзд з України сама Плантовська повідомила у Facebook, передають Патріоти України. Вона показала коротке відео, на якому позує на терасі поблиз...