З архіву ПУ. Відома українська співачка випадково показала груди на зйомках (фото, відео)

Співачка Jerry Heil знімає новий кліп або цілий альбом, і вирішила заінтригувати шанувальників відео зі зйомок, передаютьПатріоти України.

Jerry Heil опублікувала в Instagram Відверті сторіс, а потім об'єднала їх в одне відео, яке показала на своїй сторінці. У сторіс дівчина показала свій образ на різних планах, і крупним планом продемонструвала спокусливі принади, які прикрила тільки прозорим намистом.

  Jerry Heil Instagram
  Jerry Heil Instagram
  Jerry Heil Instagram
  Jerry Heil Instagram
  Jerry Heil Instagram
  Jerry Heil Instagram
  Jerry Heil Instagram

Шанувальники пораділи інтризі, але не змогли не відзначити, що дівчина розкрила тему голих грудей на відео. "Тема (*)(*) розкрита, але не повністю", "так, руки на стіл".

Відключення електроенергії триватимуть: Українцям розповіли про новорічні гірлянди, які не потребують напруги в мережі

неділя, 27 листопад 2022, 10:56

Через пошкодження об'єктів енергетичної інфраструктури внаслідок ракетних обстрілів РФ, в Україні запроваджено як планові, так і аварійні відключення електроенергії, передають Патріоти України. Та попри все, українці все-таки прагнуть, хоч скромно, ал...

''Маскарад'' не спрацював: Бійці батальйону ім. Шейха Мансура упіймали окупанта, який вбрався у жіноче (фото)

неділя, 27 листопад 2022, 10:23

Добровольці з чеченського батальйону імені Шейха Мансура впіймали чергового російського окупанта. Військовий злочинець країни-агресора РФ намагався щосили стати непоміченим та заразом зігрітися, але в нього нічого не вийшло, передають Патріоти України....