З архіву ПУ. "Вони лізли, як таргани, а нам їх зручно було відстрілювати": Мережу вразила епічна реконструкція оборони ДАП (відео)

242 дні небувалого в історії ЗСУ героїзму

Блогер під ніком Джон Сміт створив епічну реконструкцію оборони донецького аеропорту, зазначають Патріоти України. За допомогаю анімації демонструється різноманітна історія героїзму українських "кіборгів".

"Орді хотілося зламати символ, і ДАП перетворився в точку на карті, де вони лізли, як таргани, а нам зручно було їх відстрілювати. Як результат, ми їх настріляли купу, вони ж отримали лише купу руїн", - наголосив блогер в описі.

"Соромно в очі подивитися, г*ндон?": Кіркорова обклали матами під час відпочинку в Монако (відео)

п’ятниця, 19 серпень 2022, 12:42

Російський співак Філіп Кіркоров, який підтримав війну в Україні, зараз відпочиває в Монако. Серед білого дня на вулиці небайдужі жителі міста обклали його матами за проросійську позицію, інформують Патріоти України. Перехожий, побачивши Кіркорова, піш...

Чи можна поставити буржуйку в квартирі і що треба знати

п’ятниця, 19 серпень 2022, 10:59

Буржуйка - це піч, яка здавна використовувалася для забезпечення тепла в квартирі при відсутності централізованого опалення. Її можна поставити в гаражі або на дачі, але з огляду на прогнози про важку і холодну зиму, українці подумують про те, щоб вста...