З архіву ПУ. "Вони лізли, як таргани, а нам їх зручно було відстрілювати": Мережу вразила епічна реконструкція оборони ДАП (відео)

242 дні небувалого в історії ЗСУ героїзму

Блогер під ніком Джон Сміт створив епічну реконструкцію оборони донецького аеропорту, зазначають Патріоти України. За допомогаю анімації демонструється різноманітна історія героїзму українських "кіборгів".

"Орді хотілося зламати символ, і ДАП перетворився в точку на карті, де вони лізли, як таргани, а нам зручно було їх відстрілювати. Як результат, ми їх настріляли купу, вони ж отримали лише купу руїн", - наголосив блогер в описі.

В Україну йдуть морози: Синоптик сказала, коли почнеться похолодання

п’ятниця, 3 лютий 2023, 17:25

Починаючи з найближчих вихідних, температура повітря по всій території Україні знижуватиметься. Про це під час онлайн-брифінгу сказала синоптик Українського гідрометеорологічного центру Наталя Птуха, передають Патріоти України. "Одразу зазначу, що розс...

"Нам не соромно, ми пишаємося": У Ноябрську батьки назвали новонароджену доньку Росією (відео)

п’ятниця, 3 лютий 2023, 16:45

Жителі російського міста Ноябрськ у складі Ямало-Ненецького автономного округу Тюменської області назвали новонароджену доньку ім'ям Росія. Батьки заявили, що ім'я обрали з урахуванням теперішньої ситуації у світі, передають Патріоти України. Про це по...