З архіву ПУ. Врятували навички з тактичної медицини: У супермаркеті Дніпра офіцер ЗСУ​ прийшов на допомогу дівчині-касирці (відео 12+)

Небайдужі врятують цей світ і цю країну

Супермаркет

У Дніпрі старший лейтенант ЗСУ Роман Варавка прийшов на допомогу касиру супермаркету Карині Пещук, у якої стався напад епілепсії. Про це в Facebook написав військовий Вадим Музюкін у серпні 2019 року, зазначають Патріоти України.
Так, 19 серпня під час обідньої перерви Роман прийшов до супермаркету Varus. Почувши жіночий крик і прохання викликати швидку допомогу, він підбіг з скупченню людей у 13 каси. На підлозі лежала молода дівчина-касир в конвульсіях, а колега намагалася утримати її на боці. Офіцер зрозумів, що у дівчини стався епілептичний напад. Використовуючи навички з тактичної медицині він надав дівчині першу домедичну допомогу і організував людей навколо для надання допомоги.
Протягом 10 хвилин дівчину привели до тями. Після цього Роман допоміг доставити її в карету швидкої допомоги.

В течение 10 минут девушку привели в чувство. После этого Роман помог доставить помощи.

З архіву ПУ. У NASA показали, як виглядає "пустеля" посеред України з космосу (фото)

четвер, 26 листопад 2020, 2:00

Олешківські піски в Україні потрапили на фото NASA. Супутник Landsat 8 зняв розташований в 30 км від Херсона унікальний піщаний масив з космосу, передають Патріоти України 4 листопада 2019 року. "На північ від Чорного моря ландшафт південної України ря...

З архіву ПУ. "На людство чекають небачені муки": 11 тисяч вчених виступили зі страшним прогнозом

четвер, 26 листопад 2020, 1:00

Людей на планеті Земля чекають "небачені муки через кліматичну кризу", якщо не відбудуться серйозні зміни в глобальному суспільстві. Про це йдеться в жорсткому попередженні більш ніж 11 тисяч вчених, передають Патріоти України 5 листопада 2019 року. «М...