Єгипетська космографія розглядала небо як залізну ємність з водою, шматочки якої падали на землю у формі метеорів.
Археологи розшифрували головний містичний текст єгиптян після декількох років титанічної роботи, повідомляють
Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ.
За їх словами, тепер можна пояснити деякі терміни і знаки епохи фараонів, які раніше були незрозумілі, або в повному обсязі зрозумілі. Також стало ясно, як вони називали метеорити і чому небо у них було залізним.
В результаті лінгвістичного аналізу текстів Стародавнього Єгипту єгиптолог зі США припустила, що єгиптяни уявляли небо як залізну ємність з водою в формі миски або яйця. З цієї ємності могла падати вода у вигляді дощу або шматочки заліза - метеорити. У статті, опублікованій в журналі The Journal of Egyptian Archaeology, автор ілюструє зв'язок ієрогліфа N41, що використовується у словосполученнях, пов’язаних із жінками, водою та металами.
Індексичність знаку N41 говорить про те, що зв’язок між народженням, загробним життям та залізом існував ще до перших засвідчених довгих релігійних текстів в Єгипті. Нарешті, лексичні паралелі між Єгиптом та Месопотамією можна пояснити як загальну реакцію на явища падіння метеоритів із заліза.
Сонячні електростанції є одними з найпопулярніших джерел відновлювальної енергії. Проте все частіше недоліком СЕС називають те, що для їхнього будівництва потрібно чимало територій. Саме тому вчені з Національної лабораторії відновлюваної енергії США п...
В Україні замість МСЕКу запрацювала нова система оцінювання функціонування особи. Як вона працюватиме? Нова система оцінювання функціонування особи від 1 січня замінила МСЕКи. Уже створено понад півтори тисячі експертних команд. І це має вирішити пробл...