З архіву ПУ. Виглядає красиво: В Україні засвітився "Гелендваген" для бідних

Легендарний "Кубик" зробили з нового Suzuki Jimny.

На вулицях у липні 2020 року Києва сфотографували "мініатюрну копію" Mercedes-Class. Відповідне фото розмістив Instagram-аккаунт vehicles.exclusive, передають Патріоти України.

З виходом нового покоління Suzuki Jimny багато автовласників стали стилізувати своє авто під Гелендваген, а деякі тюнінг-компанії навіть почали пропонувати необхідні для цього пакети переобладнання. Однак в Україні Jimny з "обличчям" G-Class зустрічається вперше.

Як видно, схожість з "Кубіком" японському позашляховику надають бампер в дусі Mercedes-AMG G63, нова решітка радіатора і круглі фари. А в іншому це той самий Suzuki. Двигун у машини, судячи з усього, теж рідний – 102-сильний мотор об'ємом 1,5 літра.

Залишаться без допомоги: У ПФУ нагадали, кому не буде продовжена субсидія в опалювальному сезоні

понеділок, 25 вересень 2023, 13:22

При призначенні субсидії, крім наявності у громадянина автомобіля, враховується ще низка факторів. Про це нагадала Наталія Юрьєва, заступниця начальника відділу надання житлових субсидій управління пенсійного забезпечення, надання страхових виплат, соц...

Як українцям отримати пенсію або фіндопомогу за кордоном - інструкція

понеділок, 25 вересень 2023, 12:58

"Укрпошта" переказує пенсії та соціальні виплати українським біженцям за кордон. На першому етапі проєкт охоплює українських пенсіонерів у Польщі, але згодом розшириться й на інші країни,, передають Патріоти України. Українці можуть отримувати пенсії м...