З архіву ПУ. Вирощування покидьків: У Києві на людей серед білого дня нападають підлітки, поліція не діє

Злочинні флешмоби від неповнолітніх стають все більш небезпечними для суспільства, а поліція воліє цього не помічати.

У Києві на Оболоні орудує група підлітків, які систематично нападають на людей і загрожують їм побиттям. Про один з таких випадків розповів чоловік, на якого напали 17 червня 2020 року біля ТЦ Smart Plaza. За словами містянина, він побачив на асфальті лежачого підлітка і запропонував свою допомогу, коли на нього накинулося близько двох десятків неповнолітніх. "Дітки" погрожували побиттям та намагались забрати телефон. Потерпілий викликав поліцейських, які не приїхали. Тоді поскаржився в адміністрацію ТЦ, але там розповіли, що ці випадки повторюються кожен день і з молодими людьми нічого не можна зробити. Про це повідомили на сторінці Київ Оперативний у Facebook, передають Патріоти України.

"Ці "діти" бризкали з перцевого балона в обличчя працівника торгового центру, били скло і ламали плитку. І все це серед білого дня, посеред одного з найбільш розвинених куточків інфраструктури столиці. Після більш ніж години очікування працівників поліції, вони все ж таки приїхали (дзвонив в поліцію понад 5 разів і вимагав наряд). Старший лейтенант посміявся наді мною і сказав, що це всього-на-всього діти", - йдеться в повідомленні.

В коментарях українці по-різному відреагували на пост. Одні вважають, що підлітки - це дійсно там проблема, інші впевнені, що чоловік розповів всю історію і промовчав про деякі деталі.

  • Дякую за пост! Це реальна проблема! Агресивні і некеровані підлітки лякають людей! Адміністрація ТЦ байдужа, Поліція не діє! Якщо не вжити заходів - закінчиться цей безлад погано!
  • Скейтери перші в бійку лізти не будуть. Значить підійшли розумні дорослі і почали розповідати кому і що робити й де катати... І без агресії явно не обійшлося!

"Не хочемо, щоб вони насолоджувалися створеними нами цінностями": Російських туристів перестануть пускати в найпопулярніше місце в Литві

субота, 13 серпень 2022, 19:14

В Литві власники Пакруойського маєтку, яке є найбільшим з подібних збережених споруд в країнах Балтії, з 12 серпня закрили вхід для російських туристів. Про це повідомляє портал Delfi, передають Патріоти України. У маєток щорічно приїжджають сотні тися...

У Львові померла остання зв'язкова командувача УПА Романа Шухевича

субота, 13 серпень 2022, 16:28

У Львові 12 серпня померла зв'язкова командира УПА Романа Шухевича Дарія Гусяк, інформують Патріоти України. За свою націоналістичну діяльність жінка провела 25 років в ув'язненні. Остання зв'язкова Шухевича відійшла у вічність о 14:20. Їй було 98 рокі...