З архіву ПУ. За Москву? Прихильники російської церкви зняли український прапор біля храму

У селі Хижинці на Вінничині біля храму, яким користуються почергово прихожани ПЦУ і УПЦ МП, прихильники московської церкви зняли вивішений напередодні український державний прапор, повідомляють Патріоти України 29 серпня 2019 року.

"Напередодні Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави, у селы Хижинці Вінницького району прибічники Московського патріархату зірвали державний прапор України, який віряни ПЦУ встановили біля своєї церкви", — пише Релігійно-інформаційна служба України.

За словами, місцевого священика отця Софронія (Чуприни), прихильники ПЦУ 27 серпня двічі намагалися підняти стяг біля храму. Першого разу їм не вдалося. Ввечері прапор було піднято. Та коли чоловіки, які підтримують ПЦУ, прийшли до церкви 28 серпня, після того, як закінчилося Богослужіння прихильниками УПЦ МП, стягу вже не було. Він зазначив, що між прихожанами різних конфесій сталася сутичка. На місце викликали поліцію.

Словацька тенісистка розповіла, чому підтримує Україну

неділя, 4 червень 2023, 20:15

Словацька тенісистка Анна Кароліна Шмідлова розповіла, чому підтримує Україну під час війни, передають Патріоти України. «Я не приховую, що дуже підтримую Україну. У Парижі я вболіваю за українських гравчинь. Деякі з них є моїми найкращими подругами в ...

"Заборонили в'їзд мені та моїм добрим пісням": Наташа Корольова заявила, що сумує за Києвом

неділя, 4 червень 2023, 20:00

Співачка Наташа Корольова, яка народилася і виросла в Києві, але поїхала в Росію будувати свою кар'єру, дала росЗМІ інтерв'ю, де висловилася про свою малу батьківщину, передають Патріоти України. Путіністка зізналася, що за Києвом сумує, але відвідати ...