З архіву ПУ. "За умови регулярного вживання": Комаровський назвав ласощі, здатні врятувати від хвороб

Холод позитивно впливає на мигдалини, що сприяє зміцненню здоров'я порожнини рота.

Чи не найкращим продуктом для зміцнення імунітету є морозиво. Таку заяву зробив відомий український лікар Євген Комаровський, передають Патріоти України.

За словами фахівця, холод позитивно впливає на мигдалини, що сприяє зміцненню здоров'я порожнини рота. При такому розвитку подій починається формуватися стійкість організму до різного роду захворювань.

За словами лікаря, дітям потрібно їсти морозиво регулярно. Якщо ж дитині давати ласощі один раз в місяць, то ефекту не буде. "Я дуже часто розповідаю про те, що для зміцнення місцевого імунітету порожнини рота регулярний вплив холоду на мигдалини - це дуже круто", - сказав Комаровський.

При цьому лікар уточнив, що деяким дітям морозиво протипоказано. Зокрема, його не можна давати дітям з ожирінням, так як продукт є висококалорійним.

Двох вже замало: Українці отримуватимуть три платіжки за газ

субота, 19 червень 2021, 9:19

В Україні будуть надходити три платіжки за газ. Окрім вартості самого блакитного палива і плати за транспортування, також доведеться платити і за обслуговування внутрішньобудинкових мереж. Останній тариф обіцяють зробити дещо меншим, ніж чинна абонплат...

У Росії на аеродромі розбився пасажирський літак

субота, 19 червень 2021, 8:55

У суботу, 19 червня, в Росії на Кузбасі (Кемеровська область) літак Л-410 здійснив аварійну посадку. Попередньо в результаті інциденту загинули чотири особи, ще 17 постраждали, зазначають Патріоти України. Про це повідомили РИА Новости з посиланням на ...