З архіву ПУ. "Захід виходить за межі статевих збочень": Мережу підірвав комуністичний "шабаш" у Запоріжжі (фото)

Літні любителі СРСР влаштували "рольову вечірку".

У Запоріжжі в честь радянського свята – Дня захисника вітчизни, який святкували 23 лютого 2020 року, влаштували дивний захід, на який покликали ветеранів Другої світової війни. Про це повідомляє громадський активіст Іван Мінченко у Facebook, передають Патріоти України.

"На фото Запоріжжя сьогодні. У кожного звісно свої специфічні смаки під час рольових вечірок, але цей захід виходить за межі статевих збочень (депутату Євгенію Шевченко "щирі" вітання від комуністів). Привид комунізму нині такий, і впевнено віддаляється в небуття від очей спостерігачів", – написав він.

"Славетне місто Запоріжжя сьогодні. А ви кажете короновірус... Тут я вагаюсь дисертацію захищати чи ні", – пише офіцер ЗСУ Антолій Штефан Штірліц. Українці обурені фото та такою поведінкою жителів Запоріжжя, про що активно пишуть у мережі.

"Бабки просто на побачення в такий спосіб запрошують, ну типу на вечірку кому за...", "Коронавірус гуманніше, дає хоч якийсь шанс на одужання", "Це просто капець, старі калоші казки "русского мира" знову хочуть відродити, а в Запоріжжі кожен другий колаборант", – пишуть вони.

З архіву ПУ. Таємниця перевалу Дятлова: Судмедексперт розповів про можливі причини смерті ще трьох туристів

вівторок, 22 червень 2021, 4:00

Едуард Туманов вважає, що ані сніжна лавина, ані звір не могли призвести до загибелі людей. Причиною смерті дев'яти туристів на знаменитому перевалі Дятлова на Уралі не могла бути сніжна лавина або звір, повідомляють Патріоти України. Швидше за все трь...

З архіву ПУ. Як жили солдати Гітлера в останні дні Другої світової війни: Опубліковано архівні фото

вівторок, 22 червень 2021, 1:00

У мережі опубліковано рідкісні фото німецької армії, зроблені в останні дні Другої світової війни. Знімки з'явилися в книзі письменника Ханса Зайдлера "Образи війни: поразка Гітлера на Західному фронті 1944-1945 років", повідомляють Патріоти України. Н...