З архіву ПУ. "Захід виходить за межі статевих збочень": Мережу підірвав комуністичний "шабаш" у Запоріжжі (фото)

Літні любителі СРСР влаштували "рольову вечірку".

У Запоріжжі в честь радянського свята – Дня захисника вітчизни, який святкували 23 лютого 2020 року, влаштували дивний захід, на який покликали ветеранів Другої світової війни. Про це повідомляє громадський активіст Іван Мінченко у Facebook, передають Патріоти України.

"На фото Запоріжжя сьогодні. У кожного звісно свої специфічні смаки під час рольових вечірок, але цей захід виходить за межі статевих збочень (депутату Євгенію Шевченко "щирі" вітання від комуністів). Привид комунізму нині такий, і впевнено віддаляється в небуття від очей спостерігачів", – написав він.

"Славетне місто Запоріжжя сьогодні. А ви кажете короновірус... Тут я вагаюсь дисертацію захищати чи ні", – пише офіцер ЗСУ Антолій Штефан Штірліц. Українці обурені фото та такою поведінкою жителів Запоріжжя, про що активно пишуть у мережі.

"Бабки просто на побачення в такий спосіб запрошують, ну типу на вечірку кому за...", "Коронавірус гуманніше, дає хоч якийсь шанс на одужання", "Це просто капець, старі калоші казки "русского мира" знову хочуть відродити, а в Запоріжжі кожен другий колаборант", – пишуть вони.

Разом з іспанським гаспачо та грузинським харчо: Український борщ потрапив у список найкращих супів у світі

п’ятниця, 26 лютий 2021, 21:32

Якщо тарілка супу, над якою піднімається пар, - це те, що дає вам найвище старомодне відчуття комфорту, знайте, що в цьому у вас багато однодумців. Суп - одна з найстаріших і найбільш універсальних страв у світі. Так стверджує Дженет Кларксон, автор кн...

Хіти тижня. У мережі хвиля гніву: Український завод випустив пиво "Московське" із символікою Росії (фото)

п’ятниця, 26 лютий 2021, 21:00

Український пивоварний завод випустив пиво під назвою "Московське" із зображенням на етикетці прапору країни-агресора Росії і Кремля. На цей факт звернув увагу офіцер Збройних сил України, блогер Анатолій Штефан, опублікувавши в своєму Telegram-каналі ...