
У Запоріжжі в честь радянського свята – Дня захисника вітчизни, який святкували 23 лютого 2020 року, влаштували дивний захід, на який покликали ветеранів Другої світової війни. Про це повідомляє громадський активіст Іван Мінченко у Facebook, передають Патріоти України.
"На фото Запоріжжя сьогодні. У кожного звісно свої специфічні смаки під час рольових вечірок, але цей захід виходить за межі статевих збочень (депутату Євгенію Шевченко "щирі" вітання від комуністів). Привид комунізму нині такий, і впевнено віддаляється в небуття від очей спостерігачів", – написав він.
"Славетне місто Запоріжжя сьогодні. А ви кажете короновірус... Тут я вагаюсь дисертацію захищати чи ні", – пише офіцер ЗСУ Антолій Штефан Штірліц. Українці обурені фото та такою поведінкою жителів Запоріжжя, про що активно пишуть у мережі.

"Бабки просто на побачення в такий спосіб запрошують, ну типу на вечірку кому за...", "Коронавірус гуманніше, дає хоч якийсь шанс на одужання", "Це просто капець, старі калоші казки "русского мира" знову хочуть відродити, а в Запоріжжі кожен другий колаборант", – пишуть вони.



Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...