З архіву ПУ. Захворіють на рак тисячі людей: Саркофаг над ЧАЕС може обрушитися, - британські ЗМІ

Старий саркофаг був побудований після катастрофи 1986 року в екстреному порядку.

Саркофаг над ЧАЕС. Фото: Вікіпедія.

Саркофаг, який в поспіху побудували над зруйнованим реактором Чорнобильської АЕС, може обрушитися в будь-який момент. Як повідомляє The Sun, щоб уникнути чергової катастрофи його потрібно терміново знести і побудувати новий, передають Патріоти України.

Даний саркофаг був побудований після катастрофи 1986 року в екстреному порядку. Зараз він вимагає серйозних відновлювальних робіт, оскільки має дуже високу ймовірність руйнування.

Контракт на проведення нових робіт, які будуть коштувати 78 мільйонів доларів, вже підписаний. Демонтаж старого саркофага повинен бути завершений до 2023 року, а очищення території під ним триватиме до 2065 року. За даними експертів, до цього часу на рак через опромінення захворіє ще 40 тис. осіб.

Була людиною з великим серцем: Пішла з життя мама Кузьми Скрябіна

субота, 23 вересень 2023, 20:44

Сьогодні, 23 вересня, у Брюховичах Львівської області з життя пішла мама Кузьми Скрябіна – Ольга Кузьменко. Їй було 76 років. Про це повідомили у Благодійному фонді імені Кузьми Скрябіна. Інформацію "Сніданку з 1+1" підтвердили рідні, передають Патріот...

У Польщі священники у храмі влаштували оргію

субота, 23 вересень 2023, 20:14

У Польщі стався гучний секс-скандал через священників та чоловіка-повію, якого ті запросили на свою "гулянку". Коли секс-працівник знепритомнів, духовенство не пропускало до нього медиків, через що втрутилась поліція. Про це пише польське видання Gazet...