З архіву ПУ. "Згорів би, що ж зробиш": У Києві автохам викинув недопалок на дорогу, його оригінально покарав поліцейський (відео)

У Києві "коп" закинув недопалок у вікно водія-хама: згорів би, що ж зробиш

У Києві стався показовий інцидент у червні 2020 року між водієм і патрульним. Поліцейський, що зупинив авто, недовго думаючи закинув назад у машину "бичок", який хлопець викинув з вікна, передають Патріоти України.

Молодий чоловік висловив обурення на відео і звернутися до головних українських силовиків з проханням вжити заходів. "Ну добре, я викинув бичок. Ну можна сказати, вийди і підніми. А зараз якби у мене в машині пожежа була?" - запитав водій патрульного. На що поліцейський відповів йому, що "згорів би, що ж зробиш, а як ти думав?"

Хлопець звернувся до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, його заступника Антона Геращенка, щоб вони навчили своїх підлеглих правилами етикету, шанобливого ставлення до громадян України. "А не хамити, ображати, і бички в машину кидати", - обурився молодий чоловік.

Пошукайте по шухлядах: За яку 5-копійчану монету заплатять 10 000 грн

неділя, 28 червень 2026, 21:01

Деякі старі українські монети є справжнім магнітом для колекціонерів. Річ у тім, що завдяки своїм особливостям вони вважаються рідкісними та цінними, а тому за них готові платити великі гроші. Наприклад, вартість 5 копійок 1992 року унікального різнови...

Безпека нового рівня. Китайці розробили повністю керамічний акумулятор

неділя, 28 червень 2026, 20:47

Група китайських дослідників з Університету Цинхуа розробила інноваційну мініатюрну літій-іонну батарею на повністю керамічній основі. Головною особливістю новинки є її здатність стабільно працювати за екстремальних температур, що значно розширює можли...