З архіву ПУ. "Жіночі єдиноборства": У столичній маршрутці зняли "бійку століття" (відео)

Мордобій дві пасажирки влаштували, не поділивши місце.

Подія в київській маршрутці №555 вже встигли охрестити «бійкою століття». Відео опублікував портал "Київ Оперативний", передають Патріоти України 2 вересня 2019 року.

Уточнюється, що мордобій дві пасажирки влаштували, не поділивши місце. В хід, після словесної перепалки, пішли і кулаки, і сумки. Одна з жінок тягала суперницю за волосся.

Пасажири, що стояли поруч, мимоволі брали участь в баталії. Мати з дитиною поспішила пересісти подалі від "епіцентру". Коментатори відзначають, що дама побільше могла їхати в транспорті безкоштовно.

Резонанс тижня. Трагедія на Харківщині: У мережі показали відео останніх секунд польоту Ан-26

понеділок, 28 вересень 2020, 1:00

Ці кадри можуть допомогти зрозуміти, що ж трапилося після відмови лівого двигуна Ан-26. Відеокамера, встановлена на одній із висотних будівель у місті Чугуєві, зняла останні секунди польоту Ан-26 Збройних сил України, який трагічно обірвався. Відео опу...

Хіти тижня. Бережіться! Стало відомо, за що в Україні можуть забрати 50% пенсії

понеділок, 28 вересень 2020, 0:35

В Україні у пенсіонерів у низці випадків із пенсії можуть відраховувати 50% від загальної суми. Таку можливість передбачає закон, йдеться у повідомленні на сторінці "Пенсійного кур'єра" у Facebook, передають Патріоти України. Це може бути зроблено на п...