З архіву ПУ. Життя після смерті: Вчені виявили докази раю!

Грунтуючись на квантовій теорії поля, вчені припустили ймовірність існування раю і пекла.

Ілюстрація: aif.ru

Професор космології і фізики Каліфорнійського технологічного інституту Шон Керролл навів докази існування загробного життя, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

"В частности, Ланц утверждает: человек после смерти не исчезает, а просто начинает существовать в другом виде. По его словам, душа, скорее всего, представляет собой ряд атомов, электронов или других субатомных частиц.

Отмечается, что они никуда не исчезают после гибели тела, их просто перестает сдерживать внешняя оболочка и элементы возвращаются в свои поля. Согласно квантовой теории поля, для каждого типа частиц есть одно поле во Вселенной: одно для всех фотонов, другое для электронов и так далее.

Таким образом выходит, что все составляющие просто разлетаются по своим местам, но не исчезают совсем. Такое поведение частиц может подтверждать и существование других нематериальных вещей, таких как Рай или Ад.

В контексте теории они могут быть невидимыми квантовыми объектами нашей Вселенной, где, по оценке ученых, видимой материей является лишь малая часть".

Кінець відпустки став раптовим: У Кирилівці п'яний відпочивальник напав на поліцейського

субота, 31 липень 2021, 19:19

У Кирилівці Запорізької області затримали жителя Полтавської області, який неадекватно поводився на базі відпочинку, а після затримання і взагалі напав на поліцейського, повідомляють Патріоти України з посиланням на поліцію Запорізької області. У п'ятн...

"В ім'я Росії-матушки і Володимира Путіна": На столичній Оболоні найманець "ДНР" влаштував стрілянину (відео)

субота, 31 липень 2021, 19:15

В Оболонському районі Києва сепаратист відкрив з балкона стрілянину по людях. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на "Київ оперативний". . Біля торгового центру Dream Town, недалеко від станцій метро "Мінська" і "Героїв Дніпра", п'яний с...