З архіву ПУ. Зір людини у порівнянні з котами, щурами, рибами комарами (фотофакт)

Люди бачать у 7 разів краще, ніж коти, у десятки разів чіткіше, ніж щури або золоті рибки і в сотні разів точніше, ніж комарі.

На це вказує дослідження, опубліковане у журналі Trends in Ecology & Evolution доступ до якого має Daily Mail, передають Патріоти України.

У ньому дослідники оцінили різкість зору сотень видів істот на основі анатомії очей тварин. Порівняно з людьми, більшість видів тварин бачать світ з набагато меншою кількістю деталей.

Учені виміряли кількість пар чорних і білих ліній, які можуть розрізнити різні види в межах поля зору, поки вони не стають розмитими.

Для порівняння, людське око може розрізнити 60 пар ліній у цьому полі зору, тоді як око дикої пташки – 140. Людина, яка бачить 10 пар ліній, вважається сліпою, тоді як деякі комахи бачать тільки 1 таку пару.

"На стилі": Лілія Ребрик кардинально змінила імідж (фото)

субота, 3 грудень 2022, 18:29

Відома українська телеведуча Лілія Ребрик регулярно ділиться зі своїми шанувальниками подробицями закулісного життя. Оскільки вона не тільки працює на ТБ, а ще грає в театрі і знімається в кіно, у неї досить багато прихильників. Зараз вона опублікувала...

"Готуємось до найгіршого сценарію": Кличко розповів, які торгові мережі, ринки, магазини та ТРЦ працюватимуть у випадку блекауту

субота, 3 грудень 2022, 17:23

У випадку нових ударів ворога по критичній інфраструктурі України та повної відсутності внаслідок цього електропостачання, в Києві продовжуватимуть працювати окремі торгові мережі, ринки, магазини та ТРЦ. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив у сво...