З архіву ПУ. Змінилося почуття: Євген Кошовий розповів про стосунки з дружиною

Зірка студії "Квартал 95" відверто розповів, як змінилося його ставлення до дружини через роки шлюбу.

Зірка студії "Квартал 95" Євген Кошовий, який щасливо одружений вже 12 років, відверто розповів, як змінилося його ставлення до дружини через роки шлюбу, повідомляють Патріоти України 2 листопада 2019 року.

Так, в інтерв'ю Дмитру Гордону шоумен зізнався, що з роками його почуття посилюються. Відповідаючи на запитання ведучого, чи любить він Ксенію з роками більше або вважає, що почуття переросли в звичку, Кошовий відповів: "Це не звичка, ні в якому разі. Більше, звичайно більше".

"Десь щось нове дізнаєшся, десь випереджаєш її в думках, знаєш, як вона вчинить у тій чи іншій ситуації. Ми читаємо один одного як книжку, перегортаємо і затримуємося на декількох сторінках по кілька разів", - додав Кошовий.

Євген також назвав свій ідеальний сімейний вечір. "Ми включаємо серіал і можемо дивитися до 4-5 ранку. Вечеряємо, п'ємо, діти грають між собою, іноді, правда, заважають нам дивитися і доводиться ставити на паузу", - розповів актор.


Хіти тижня. Про два продукти треба забути: Названо один з головних секретів довгожителів

понеділок, 25 січень 2021, 18:00

Японка Танака Кейн 2 січня стала третьою задокументованою людиною, яка прожила 118 років. Кейн також перша громадянка Японії, яка досягла 118 років, але навряд чи стане останньою. У країні найдовша тривалість життя в світі - 80 тис. довгожителів. Про ц...

"Да уж. На*** нужна такая душевность": У мережі показали довгу чергу за молоком у СРСР (фото)

понеділок, 25 січень 2021, 17:56

У мережі показали фото часів СРСР, що закарбувало довгу чергу за молоком. Знімок опублікували на сторінці групи "Історичні фото" в Twitter. "Коли ще не було соцмереж, і всі душевно спілкувалися наживо. Черга до продуктового магазину. СРСР. 1980-ті", - ...