З архіву ПУ. Знищили десятки бойовиків: У мережі розповіли про вражаючу операцію ЗСУ

В інтернеті оприлюднили розповідь про успішну операцію Збройних сил України (ЗСУ), яка була проведена 2014 року, але деталі якої до сих пір не розголошувалися. Відповідний пост на своїй сторінці в Twitter розмістив український військовий, який пише під ніком "Білий Господар", повідомляють Патріоти України.

"Рівно 5 років тому, під Донецьком. Три таких чудовиська з кулеметами курсували як вогневі точки. Моя група, використавши військову хитрість, їх розмолотила. Пару сек, як закінчили, видно ще паливо б'є з пробоїн. Більше 30 ворогів знищили в "крокодилах" . Відмінний бій!" - написав він.

За словами бійця, терористи були озброєні "Утьосами", їх перевага - дистанція. Українські військові в темряві на їх маршруті вручну (для тиші) викотили БМП і поклали поруч труп. Самі розосередилися по кущах паралельно.

"Розрахунок на цікавість виправдався... З нашого боку жодного пораненого. Жодної нагороди за це не отримано..." - додав він.

"Г*но русского мира": В окупованому Криму воду хочуть качати з озера, де зберігають відходи (фото)

субота, 24 жовтень 2020, 9:45

Штучне озеро біля гори Гасфорта окупаційна влада Криму може використовувати в якості резервного джерела водопостачання Севастополя. Як пише видання "Крим.Реаліі", водойма ще з 1977 року виконував функцію сховища відходів від добування флюсових вапняків...

Ходити в такому вбранні допомагали 40 осіб: Українка одягла на випускний оригінальну сукню і побила рекорд

субота, 24 жовтень 2020, 9:30

Коли дівчина йшла, то вона навіть не бачила закінчення свого вбрання. У місті Тернопіль дівчина прийшла на випускний зі школи в сукню з найдовшим шлейфом в Україні, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Випускників шкіл вітали на головному ст...