За армію, за мову, за віру: Зеленському пропонують присвоїти Порошенку звання Героя України

Петицію вже підтримали 1331 чоловік з 25 тис. необхідних для розгляду президентом. Збір голосів триватиме ще 88 днів.

Порошенку пропонують присвоїти звання Героя України. Фото: Українська правда.

На сайті президента Володимира Зеленського в понеділок, 20 травня, зареєстрували петицію, в якій просять про присвоєння екс-президенту України Петру Порошенку звання "Героя України". За весь час петицію погодилися підписати всього 1300 осіб. Про це свідчать дані на сайті президента України, передають Патріоти України.

Автор петиції №22 / 053242-еп Любов Блажчук просить "присвоїти звання" Героя України "президенту Петру Олексійовичу Порошенку. За Томос, мову, ЄС, за армію, за збереження цілісності нашої держави! За невтомну працю, за недоспані ночі, він єдиний президент Україна, який зробив неможливе для нас, ми стали нацією", - свідчить текст петиції.

На даний момент петицію підтримали 1331 чоловік з 25 тис. необхідних для розгляду президентом. Збір голосів триватиме ще 88 днів. Політтехнолог Віктор Уколов прикріпив посилання на петицію на своїй сторінці в Facebook. "Я вже підписав, а ти?", - запитав він. Поки що пост підтримали 39 осіб, ще кілька людей перепостили заклик і собі на сторінку.

"Його не можна уникнути": Вчені розповіли, чи пройшла Україна пік коронавірусу

четвер, 28 травень 2020, 14:45

"Ми називаємо піком максимальне значення, його не можна уникнути. Якщо у нас немає піку, то ми маємо нескінченність зростання. Якщо розуміти пік як різке зростання, а потім спадання, то звичайно можна сказати, що ми його уникнули, але ми не уникли макс...

"Мне твое УБД до ж*пы, я тебя туда не посылал": У Києві водій маршрутки грубо відмовив у проїзді ветерану АТО (фото)

четвер, 28 травень 2020, 14:33

У четвер, 28 травня, водій маршрутки №317а "ст. м. Харківська - Бориспіль" у грубій формі відмовив у проїзді учаснику АТО на Донбасі. Як повідомила в Facebook дружина атошніка Інна Ольхова, мотивом відмови було: "Мені твоє посвідчення учасника бойових ...