За армію, за мову, за віру: Зеленському пропонують присвоїти Порошенку звання Героя України

Петицію вже підтримали 1331 чоловік з 25 тис. необхідних для розгляду президентом. Збір голосів триватиме ще 88 днів.

Порошенку пропонують присвоїти звання Героя України. Фото: Українська правда.

На сайті президента Володимира Зеленського в понеділок, 20 травня, зареєстрували петицію, в якій просять про присвоєння екс-президенту України Петру Порошенку звання "Героя України". За весь час петицію погодилися підписати всього 1300 осіб. Про це свідчать дані на сайті президента України, передають Патріоти України.

Автор петиції №22 / 053242-еп Любов Блажчук просить "присвоїти звання" Героя України "президенту Петру Олексійовичу Порошенку. За Томос, мову, ЄС, за армію, за збереження цілісності нашої держави! За невтомну працю, за недоспані ночі, він єдиний президент Україна, який зробив неможливе для нас, ми стали нацією", - свідчить текст петиції.

На даний момент петицію підтримали 1331 чоловік з 25 тис. необхідних для розгляду президентом. Збір голосів триватиме ще 88 днів. Політтехнолог Віктор Уколов прикріпив посилання на петицію на своїй сторінці в Facebook. "Я вже підписав, а ти?", - запитав він. Поки що пост підтримали 39 осіб, ще кілька людей перепостили заклик і собі на сторінку.

Хіти тижня. Окупація Дніпра, або Як нові види захоплюють наші річки і хто буде в них жити через 20 років (фото)

понеділок, 23 вересень 2019, 9:00

13 липня Асоціація рибалок України повідомила, що в Дніпро-Бузькому лимані виловили мохнаторуких китайських крабів. Це сталося вже не в перший раз... "В Ассоциации рыболовов Украины бьют тревогу: мохнаторукие крабы чрезвычайно опасны и могут нанести се...

Ви будете здивовані: Названо продукт, який рятує від раку і хвороб серця

понеділок, 23 вересень 2019, 8:58

Виноградні кісточки мають ряд корисних властивостей. Зокрема, виноград із кісточками рекомендується їсти людям, які страждають на захворювання серця. Крім того, цей продукт допомагає запобігати розвитку раку, передають Патріоти України. Цей ефект мають...