За армію, за мову, за віру: Зеленському пропонують присвоїти Порошенку звання Героя України

Петицію вже підтримали 1331 чоловік з 25 тис. необхідних для розгляду президентом. Збір голосів триватиме ще 88 днів.

Порошенку пропонують присвоїти звання Героя України. Фото: Українська правда.

На сайті президента Володимира Зеленського в понеділок, 20 травня, зареєстрували петицію, в якій просять про присвоєння екс-президенту України Петру Порошенку звання "Героя України". За весь час петицію погодилися підписати всього 1300 осіб. Про це свідчать дані на сайті президента України, передають Патріоти України.

Автор петиції №22 / 053242-еп Любов Блажчук просить "присвоїти звання" Героя України "президенту Петру Олексійовичу Порошенку. За Томос, мову, ЄС, за армію, за збереження цілісності нашої держави! За невтомну працю, за недоспані ночі, він єдиний президент Україна, який зробив неможливе для нас, ми стали нацією", - свідчить текст петиції.

На даний момент петицію підтримали 1331 чоловік з 25 тис. необхідних для розгляду президентом. Збір голосів триватиме ще 88 днів. Політтехнолог Віктор Уколов прикріпив посилання на петицію на своїй сторінці в Facebook. "Я вже підписав, а ти?", - запитав він. Поки що пост підтримали 39 осіб, ще кілька людей перепостили заклик і собі на сторінку.

"Разграблению подвергся не только гипермаркет. Вооруженные люди, как саранча, стали опустошать в районе ДАП автосалоны: Mitsubishi, Peugeot и Porsche": Як починалася війна на Донбасі (фото)

понеділок, 24 червень 2019, 17:14

"Генерал-майор Юрий Седнев, руководивший горуправлением милиции Донецка с сентября 2011-го по сентябрь 2013 года, был вновь назначен на эту должность 16 мая 2014-го - за десять дней до начала боевых действий в Донецком аэропорту (ДАП)", - пише у своєму...

"Офицеры, россияне": У Харкові розгорівся гучний скандал через пропаг*донську пісню Газманова на випускному нацгвардійців (відео)

понеділок, 24 червень 2019, 16:59

У Харкові випускники Академії Національної гвардії станцювали зі своїми близькими під пропагандистську пісню російського співака Олега Газманова "Офіцери".Відео, яке це підтверджує, з'явилося в Instagram дружини одного з випускників, повідомляють Патрі...