З дитячого садка на сторінки Vogue: Українська реперка стала героїнею модного глянцю (фото)

Дівчина давно хотіла займатися музикою. Але була касиром у супермаркеті, продавала косметику на базарі та працювала вихователькою...

Колишня завідувачка дитячим садком на Київщині Олена Савраненко, яка виконує реп під псевдонімом Alyona Alyona, стала героїнею статті в модному глянці Vogue, передають Патріоти України.

У матеріалі розповіли, як вона пройшла шлях становлення від звичайного продавця до популярної української реперки, дебютний альбом якої в рамках тижня показав багатотисячне охоплення.

Уточнюється, що Савраненко була касиром у супермаркеті, продавала косметику на базарі та працювала вихователькою. Вона має вчений ступінь у сфері психології. Дівчина з Кіровоградської області давно хотіла займатися музикою.

Її життя круто змінилося, коли вона вперше почула композицію Coolio "Gangsta's Paradise" в 12 років. Через кілька років батько купив альбом Емінема The Eminem Show. "Це змінило мій світ. Коли ви пишете звичайну пісню, поп-пісню, у вас є тільки кілька рядків. В одному рядку всього кілька слів, а інформації так мало. Тому, коли ви читаєте реп, ви можете розповісти цікавішу історію. Тому я почала читати реп, щоб розповідати більше історій", – зізналася Савраненко.

Вона розповіла, що спочатку її творчість багатьом не подобалося. Їй говорили, що "жінки повинні готувати борщ", навіть вибір мови потрапив під критику, адже всі друзі розмовляли російською. Тому Олена вирішила писати для себе, адже це її хобі.

Після подій на Майдані в 2014 році вона зважилася писати українською, тим більше, що мова стала широко використовуватися в країні. "Я говорю про себе і про людей, яких я знаю, які поруч зі мною, нормальні українці і молоді люди. Я кажу, що люди повинні приймати нас такими, якими ми є, і повинні вірити в нас і дозволяти нам робити те, що ми хочемо", – пояснила реперка.

Її підхід до музики різко виділяє з натовпу. В Україні не так багато реп-виконавців, а жінок у цій сфері – ще менше. Савраненко не підтримує будь-яку конкретну естетику у відносно новому просторі України.


З архіву ПУ. "СССР стоило развалить только за то, что в нем женщина после 35-40 лет забывала о том, что она женщина", - Мирович про моду в "совку" (фото)

середа, 2 грудень 2020, 12:00

"Так, друзья, сегодня будет пост об одном знаменательном и очень интересном событии, которое произошло в 1959 году, во времена так называемой "хрущевской оттепели", - пише у своєму блозі Максим Мирович, передають Патріоти України 9 листопада 2019 року,...

Хіти тижня. Їй було всього 45 років: Померла відома російська актриса

середа, 2 грудень 2020, 11:00

Світлана Обидина зіграла в таких відомих серіалах і фільмах, як "Вулиці розбитих ліхтарів-1", "Острів", "Мажор-3", "Довлатов", "Дуелянт", "Петербург. Тільки по любові" та інші. Померла відома російська актриса Світлана Обідіна. Їй було всього 45 років....