З дитинства мріяв стати військовим: У боях за Україну загинув 20-річний молодший сержант Василь Драгун

У боях за Україну загинув молодий боєць Василь Драгун з села Олександрівка Харківської області. Наприкінці січня йому виповнилося 20 років. Життя захисника обірвалося на фронті 6 березня під час виконання бойового завдання. Про це повідомила Валківська міська рада у Facebook, передають Патріоти України.

"Товариський, щирий, справедливий, завжди усміхнений, з почуттям гумору і надзвичайно відповідальний – таким назавжди Василь залишиться в пам'яті своїх односельців, однокласників і вчителів Олександрівської та Сидоренківської шкіл", – йдеться в повідомленні.

У мирному житті хлопець встигав вчитися і допомагати батькові вдома по господарству, найбільше дбав про своїх менших сестричок.

Василь Драгун з дитинства мріяв стати військовим, тому, закінчивши школу, вступив і навчався у Львівській національній академії сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного.

Був призваний до лав ЗСУ за контрактом Галицько-Франківським ОРВК. Служив начальником ремонтної майстерні артилерійського озброєння ремонтно-відновлювального батальйону. Мав звання молодшого сержанта.

Водіям на замітку! Авто з США: Які мінуси у вигідної покупки та чому такі машини можуть не пройти техогляд

понеділок, 27 березень 2023, 19:39

Останнім часом все частіше українським водіям трапляються пропозиції придбати автомобіль, пригнаний із США. Більшість із них виглядають досить вигідними. Але диявол криється в деталях. Деталях вимог до авто, передають Патріоти України. OBOZREVATEL поці...

Українцям платять по 16 тис. грн від Червоного Хреста: Хто може отримати та як подати заявку

понеділок, 27 березень 2023, 19:28

Українським ветеранам війни, які отримали інвалідність через повномасштабну війну, виплачують по 16 тис. грн від Червоного Хреста України (ККУ, не Міжнародного Комітету Червоного Хреста, це різні організації). Виплати здійснюються по 4 тис. грн на міся...