
Із 16 лютого в Києві відновлять роботу 31 тролейбусний і 13 трамвайних маршрутів після того, як електротранспорт тривалий час не ходив через брак електроенергії внаслідок російських атак по об'єктах енергетики.
Про це заявив міський столичний голова Віталій Кличко
"Столиця поступово відновлює роботу електротранспорту. Із 16 лютого у столиці відновлюють роботу 31 тролейбусний і 13 трамвайних маршрутів. Загалом завтра на лінії вийдуть 186 тролейбусів і 157 трамваїв".
Так, організовується робота тролейбусних маршрутів:
Також нагадаємо, що з 13 лютого відновлено тролейбусний маршрут № 31 "Вул. Милославська – ст. м. "Лук’янівська".
Окрім цього, буде організовано роботу трамвайних маршрутів:
Окрім цього, продовжать роботу трамвайні маршрути:
№ 1 "Михайлівська Борщагівка – ст. Старовокзальна" (відновлено з 13.01.2023);
№ 3 "Ст. Ромена Роллана – ст. Старовокзальна" (відновлено з 13.01.2023);
№ 5 "Вул. Сержа Лифаря – ст. Троєщина-2" (відновлено з 31.01.2023);
№ 28 "Вул. Милославська – ст. м. "Лісова" (відновлено з 31.01.2023).
У Yasno повідомили, що фахівцям вдалося відновити значну кількість генеруючих потужностей, тож дефіциту генерації електроенергії немає вже декілька діб.
Міністри урядів країн ЄС, які в четвер зібралися на тривале обговорення політики щодо зміни клімату, були здивовані появою за столом переговорів тримісячного немовляти, передають Патріоти України з посиланням на повідомляє Reuters. . Шведська міністер...
Колишній учасник групи Modern Talking зробив нову скандальну заяву щодо війни росії проти України. Дітер Болен вважає, що найгіршим варіантом розвитку подій стане перемога України. Про це повідомляє Berliner Zeitung, передають Патріоти України. Колишні...