З гербом і автографом: У Канаді випустили пиво на честь українського футболіста (фото)

Банки з алкогольним напоєм і прізвищем легенди українського футболу вже продаються в магазинах.

В Канаді почали виробництво пива на честь нинішнього головного тренера збірної України Андрія Шевченка. Фото з ексклюзивним алкогольним напоєм з'явилися в мережі, повідомляють Патріоти України.

На банку нанесене прізвище Шевченка, а також його автограф і дев'ятий номер. Остання деталь викликає питання, адже більшу частину кар'єри колишній форвард "Динамо", "Мілана" і "Челсі" провів під сьомим номером. В описі продукту вказується, що це темне пиво. Творці напою також визнали, що Шевченко був "сімкою" на полі, але не розкрили мотивів свого рішення нанести дев'ятий номер, зазначивши, що "це довга історія". Випуском напою займається маленька приватна броварня.

Хіти тижня. Пройти непрохідні болота: Український всюдихід Sherp під час спеціалізованих змагань вразив американців своїми можливостями (відео)

четвер, 16 липень 2020, 0:35

Змагання полягає в тому, щоб подолати ділянку болота. Багатьом потужним всюдиходам це було не по силахі їх довелося витягувати з бруду. І тут за справу взявся Шерп. Він оснащений скромним 1,5-літровим дизелем на 44 «конячки», але це не завадило йому по...