З коханкою, другом чи сам? З ким в автомобілі знаходився Єфремов під час ДТП - всі версії (фото, відео)

На момент смертельної аварії, яку 8 червня влаштував російський актор Михайло Єфремов, в його машині нібито не було інших пасажирів. Однак очевидці повідомляють, що артист був в авто не один, передають Патріоти України.

Так, поліція після проведеної перевірки та вивчення записів з камер спостереження вказала, що в салоні нікого, крім Єфремова не було. При цьому, інші джерела повідомляють, що після удару у вантажівку в автомобілі Єфремова спрацювало дві подушки безпеки, що дозволило підозрювати наявність другої людини в салоні.

Більш того, багато ЗМІ повідомили, що Єфремов був в машині разом зі своєю коханкою. Зокрема, про це заявив телеведучий Андрій Малахов в передачі "Прямий ефір" на телеканалі "Росія 1". Коханкою Михайла Єфремова нібито є актриса Дарина Білоусова, яка, за версією ЗМІ, могла зникнути з місця аварії. Білоусова відмовилася спілкуватися з журналістами і коментувати інформацію, що ще більше підігріло чутки.

Також раніше повідомлялося, що на момент ДТП в салоні автомобіля Єфремова знаходився його колега і друг Іван Стебунов, проте сам артист спростував цю інформацію.

"Мене не було в машині. Ми зараз дізнаємося, що нас звинувачують, що ми були в машині. Нас не було близько там. Ми поїхали на місце ДТП. Через три хвилини приїхав Сергій Гармаш", – заявив Стебунов (дивіться також відеозвернення актора ).

Передача "Прямий ефір": дивитися онлайн

Хіти тижня. Тепер у житті опальний артист бачив усе: Як виглядає камера актора Єфремова в тюрмі

вівторок, 24 листопад 2020, 0:35

Після прибуття в колонію відомому акторові буде дозволено відвідувати бібліотеку, виписувати газети і журнали, займатися спортом і ходити в місцеву православну церкву.​. Таким чином, інформація про елітну камері була спростована. Камера Єфремова розрах...

Резонанс тижня. "Це дуже велика втрата": Помер заслужений артист України, у мережі хвиля скорботи

вівторок, 24 листопад 2020, 0:10

У четвер, 19 листопада, у віці 70 років помер Заслужений артист України Анатолій Мацак, передають Патріоти України. Як повідомили в Закарпатському академічному музично-драматичному театрі, він був неймовірної душі людина, а також люблячим чоловіком, ба...