З крану обірвався вантаж: У порту Данії загинув український моряк

У порту Данії, Вайле, загинув український матрос універсального вантажного судна. На 59-річного моряка впала кришка люка, яка з невідомих причин від'єдналася від крана, повідомляють Патріоти України з посиланням на FleetMon.

В момент інциденту, на палубі перебували 2 матросів, які розкладали опори для цієї кришки. Одному з них вдалося ухилитися, а українець - загинув.

За попередньою інформацією, трагедія сталася на суховантажі Solymar.

Прискіпливо дивимось на взуття та русизми: Мовознавець розповів, якими термінами краще замінити розмовні "полусапожки", "тапочки", "шльопанці"

неділя, 11 червень 2023, 2:35

Вчитель та мовознавець Олександр Авраменко у своєму експрес-уроці з української мови розповів, як правильно називати різні види взуття. "Почнемо із туфлів. Туфлі – це різновид взуття, що закриває ногу до щиколотки. Їх носять як чоловіки, так і жінки. А...

Україна - курва... Росія краще. Росія сильніша»: У Чехії дівчинку затратили та заплювали однокласники через те, що та українка (відео)

неділя, 11 червень 2023, 1:45

На цькування дівчинки відреагували в посольстві України, підключилась місцева поліція. В одній зі шкіл міста Опочне виник серйозний скандал, пов’язаний з нашою країною. Так, дитині з України, яка наразі вчиться у цьому освітньому закладі, плюнули в обл...