З манго та соусом чилі: Спортсменка з'їла свого коня, і її зацькували в інтернеті (фото)

Любительки коней вважають, що з'їсти свого коня - це те ж саме, що з'їсти члена сім'ї.

18-річна Піа Олден (Pia Olden) розповіла в Facebook, що приготувала свого коня з манго і соусом чилі. Тварину забили в 2018 році через хворобу. З тих пір її м'ясо зберігалося в холодильнику, повідомляють Патріоти України.

У соціальній мережі дівчину засипали негативними коментарями і погрозами. «Багато писали, що я сама заслуговую смерті, тому що з'їла власного коня, - стверджує вона. - Хтось написав, що слід заборонити мені володіти тваринами».
За словами Олден, найбільш бурхливу реакцію її пост викликав у любительок коней, які вважають, що з'їсти свого коня - те ж саме, що з'їсти члена сім'ї. Дівчина дотримується іншої думки: «Якби м'ясо закопали і його з'їли черви, було б нітрохи не краще».

Аварія танкера біля Одеси: Забруднення води у десятки разів перевищує норму

п’ятниця, 22 листопад 2019, 19:16

Держекоінспекція розрахує збиток і направить документ про відшкодування. Через аварію танкера "Делфі" в Одесі, у Чорному морі концентрація нафтопродуктів перевищує норму в 53 рази. Нафтопродукти потрапили у воду, повідомляють Патріоти України. Держекоі...

Йому було лише 24! На Донбасі загинув командир батареї ЗСУ (фото)

п’ятниця, 22 листопад 2019, 17:45

22 листопада під час виконання службових обов'язків загинув 24-річний Богдан Шацький. Старший лейтенант, командир батареї 15-го реактивного артилерійського полку. Військовослужбовець родом з села Михля Ізяславського району Хмельницької області, передаю...