З м'ячем би так управлявся: У Німеччині футболіст однієї з команд не залишив судді шансів на "виживання" (відео)

А могли і посадити за побиття судді в полі, прецеденти є

У Німеччині футболіст аматорської команди показав майже професійні боксерські навички по відношенню до судді, повідомляють Патріоти України з посиланням на Deutsche Welle.

Згідно з інформацією джерела, в одному з матчів аматорського рівня гравець, якому була пред'явлена червона картка, підійшов до судді і одним ударом відправив його на газон. Через цей інцидент гра була перервана на 85-й хвилині. Після отриманого удару арбітру була потрібна термінова госпіталізація. У лікарню його доставили на вертольоті. Матч так і не дограли.

Пізніше за свої дії футболіст отримав жорстке покарання у вигляді дискваліфікації на три роки.

"Всі знають про існування гей-лобі в РПЦ і можливість зробити легку кар'єру через архієрейське ліжко": Священник-гей спровокував церковно-сексуальний скандал на Росії і втік до ЄС

середа, 3 березень 2021, 22:43

Колишній священник Російської православної церкви (РПЦ) із Ростова-на-Дону (Росія) Олександр Усатов відкрито зізнався у своїй нетрадиційній сексуальній орієнтації після того, як залишив церкву і втік до Нідерландів. Про це експротоієрей розповів у стат...

Вилетів із кубка України: "Шахтар" сенсаційно програв першоліговій команді

середа, 3 березень 2021, 22:29

Основний час матчу завершився з рахунком 0:0. На 52-й хвилині Алан Патрік не реалізував пенальті «Шахтаря», а за декілька хвилин арбітр зустрічі зафіксував офсайд, коли забивав «Агробізнес». У додатковий час, на 96-й хвилині, «Агробізнес» забив перемож...