З Німеччини в Україну екстрадували хмельниччанина: Що він зробив

Чоловікові загрожує до 7 років позбавлення волі. Про це повідомляє Хмельницька обласна прокуратура, передають Патріоти України.

Слідчі встановили, що українець у березні 2017 року разом зі спільником вимагав у керівника одного із комунальних підприємств області 600 доларів США. Вимоги супроводжувались погрозами створення перешкод у кар’єрному просуванні посадовця через використання громадського впливу. Також чоловік перешкоджав діяльності судді – зривав судові засідання, поводився зухвало та непристойно.

Під час розгляду обвинувальних актів за фактами вчинення зазначених кримінальних правопорушень обвинувачений не з’являвся на судові засідання, а згодом з’ясувалося, що він виїхав до Польщі. Відтак хмельничанина оголосили у міжнародний розшук.

У травні 2025 року його затримали на території Німеччини, а 26 серпня передали українським правоохоронцям у міжнародному пункті пропуску "Краківець-Корчова".

Наразі екстрадованому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави. Йому загрожує до 7 років позбавлення волі. Інший співучасник злочину вже притягнутий до кримінальної відповідальності.

Спадок перлини Русі невиправно пошкоджено: У Переяславі зруйнували культурний шар ґрунту, археологи виловлюють хаотично перемішані поховання, князівські печатки, давньоруську кладку і пізніші артефакти

четвер, 9 жовтень 2025, 12:36

Керівництво заповідника допустило грубе порушення норм земельних робіт в історично значимих місцях, навіть без високого статусу охоронних зон. Адже перед земельними роботами в історично значимих локаціях згідно законодавству першими мають бути археологи

Оце так герой-коханець: Священника, який мав 17 коханок, викрили через лист, який він випадково надіслав прибиральниці

четвер, 9 жовтень 2025, 11:59

У Перу викрили католицького єпископа, який мав 17 таємних коханок, після того, як деякі з жінок дізналися одна про одну і мало не побилися. Про це написала The Times, передають Патріоти України. 51-річний Сіро Кіспе Лопес, єпископ міста Хулі в Перу, по...