"З ноги х*яр": У Луцьку на території школи сталася жорстока бійка між школярами

У Луцьку в загальноосвітній школі №16 сталася бійка між школярами. Діти билися кулаками в голову та ногами по нирках. Відео бійки виклали у телеграм-каналі "Новини Луцька та Волині. Конкурент".

"Поєдинок" діти влаштували на території шкільного саду. На кадрах видно, як двоє хлопчиків кулаками з'ясовували стосунки. Один із них повалив іншого і бив кулаками в голову та по нирках. При цьому очевидці події не намагалися втрутитися, а підбадьорювали одного з них і "радили", куди краще вдарити і знімали бійку на телефон.

"З ноги х*яр", - викрикував хтось із "глядачів". Директор школи, де сталася бійка школярів, Василь Троцький, повідомив, що бійки у школі трапляються не часто, а з батьками учасників конфлікту вже провели бесіду.

"Я заперечувати такий випадок не буду, тому що ми вже вчора з шостої години до о пів на дев'яту розбиралися разом з батьками. Бійка була – учасниками були учні середньої ланки. У хлопчиків на побутовому рівні виник конфлікт під час перерви, а потім, коли вони йшли додому, ви вже бачили, що сталося. Я думав, що стан здоров'я постраждалого хлопчика буде набагато складнішим, але він звернувся до медичної сестри вчора і сказав, що впав. Сьогодні вона його оглянула – і ознак побиття як таких нема. Хлопчик на навчанні сьогодні", – розповів Василь Троцький.

Директор створив спеціальну комісію з розслідування інциденту. "Розслідування проводиться, і я думаю, що ми зробимо висновки. Батьки, звичайно, засуджують таку поведінку дітей. Мама потерпілого хлопчика сказала, що претензій до кривдника її сина не має, але хоче, щоб ми в усьому розібралися. Тому сьогодні на раді профілактики це питання буде підняте разом з батьками", – додає очільник закладу. Він також повідомив, що з дітьми проведуть бесіди щодо вживання нецензурних слів.

"Вы понаехали, а местные тут - грузины, армяне и абхазы": Кавказець пояснив росіянам, чиє Сочі (відео)

субота, 18 вересень 2021, 0:22

У курортному Сочі Краснодарського краю РФ стався курйозний випадок - місцевий кавказець спробував пояснити приїжджим росіянкам, що це - не російське місто і даремно росіяни намагаються його собі привласнити. Про це пише телеграм-канал "Мышеловка", пере...

З архіву ПУ. Прямо під проводами: Мережу вразив неймовірний політ українського літака-гіганта (відео)

п’ятниця, 17 вересень 2021, 23:55

У Книгу рекордів Гіннеса внесено 240 рекордів "Мрії", але, напевно, можна було б додати й ще один. Найбільший в світі літак, український Ан-225 "Мрія", під час посадки в Болівії, пролетів під проводами лінії електропередач. Про це свідчать відео, зняті...