З перших дній війни був на фронті: Стало відомо про смерть ветерана АТО (фото)

У мережі повідомили про смерть відомого українського захисника, добровольця батальйону "Айдар" Олександра Ніколайця. Про це розповіла на своїй сторінці в Facebook волонтерка Вікторія Дворецька. Українського захисника не стало у четвер, 2 червня. Причиною смерті військовослужбовця став серцевий напад, передають Патріоти України.

"Саня вижив 27 липня, коли не стало майже всього його взводу (масштабна атака бойовиків 27 липня 2014 року за Лутугине, коли загинули 11 бійців). Олександра Ніколайця не стало вчора. Не витримало серце", – написала Вікторія.

Товариші по службі загиблого Героя України повідомили, що він був активним учасником Революції Гідності і з перших днів став на захист незалежності України від російської агресії.

"Дуже близька нам людина, брат, доброволець, незламний воїн. Ірпінець Олександр Ніколаєць "Ірпінь" був активним учасником Революції Гідності, відразу з Майдану пішов добровольцем служити в "Айдар", потім в 5-й БТГ вісімдесят першого бр ДШВ, був командиром роти розвідки. Дуже заслужена людина. Місто Ірпінь буквально наповнене його добрими справами, які Олександр зробив ще до війни, під час і після своєї служби. Зробив багатьом, включаючи і нас", – написав в Facebook військовий капелан ВСУ Анатолій Кушнірчук. Похорон Олександра Ніколайця відбудеться 4 липня о 14 годині на кладовищі Ірпеня.

Можуть не лише в обличчя плюнути: В Астраханській області Росії зграя верблюдів тероризує населення

понеділок, 3 серпень 2020, 22:45

Люди говорять, що бояться ходити на роботу, коли верблюди збираються у великі табуни і прямують вулицями. Колишній господар верблюдів, пенсіонер Юрій Серебряков випустив 80 тварин на волю, бо вже не зміг доглядати за ними. Місцеві стверджують, що твари...

У Львові раптово помер відомий український науковець

понеділок, 3 серпень 2020, 22:28

Наукові дослідження, що проводив Богдан Забавський, стосуються питань теорії кілець і модулів, алгебричної К-теорії, алгебричної геометрії, лінійної алгебри. Про причину смерті науковця наразі не повідомляють. «Це дуже велика втрата. Займався алгеброю....