З п'яти розтинів лише один без COVID-19: Патологоанатом розповів про моторошні реалії лікарень в Україні (відео)

Коронавірус видозмінює легені так, що патологоанатоми порівнюють орган з печінкою. Вони стають щільними, усипані тромбами. Українські медики, які вивчають тіла померлих від COVID-19 розповідають, з чим їм доводиться зіштовхувати щодня, передають Патріоти України.

Так, в одному з медзакладів Львова розповідають, що на п'ять розтинів тільки один померлий без діагнозу COVID-19.

Патологоанатоми кажуть, що роботи у них стало в кілька разів більше, надбавки за роботу вони не отримують, а коронавірусну пневмонію переплутати дуже складно.

У Львівському обласному морзі для розтину пацієнтів з коронавірусом (як з підозрою, так і з діагнозом) лікарі надягають спецодяг. Адже небезпека заразитися, хоч і низька, все одно залишається. Патологоанатоми намагаються почекати добу двоє.

Дмитро Бондарєв, лікар-паталогоанатом каже, що з п'яти розтинів лише один без діагнозу коронавірус. У групі ризику люди, старші 60-ти, із зайвою вагою, цукровим діабетом. Легені померлого більше нагадують печінку.

"Щільність легеневої тканини в нормі повинна ось так провалюватися, тут вона щільна", - каже лікар.

Причому зміни як зовнішні, так і внутрішні через тромби. У Дмитра за останні півроку це 92-й коронавірусний розтин.

Що відбувається з легенями хворого на коронавірус (відео: ТСН)

Раніше ми писал

Пісня "Тато" сьогодні звучить як ніколи трагічно: У сім'ї ще однієї української зірки трапилося горе

понеділок, 25 січень 2021, 20:29

Микола Іванович Ганзера, якому була присвячена пісня «Тато», помер. . Сім'я Івана Ганзери відрізнялася дуже патріотичною позицією. Співак часто давав концерти для українських військових в зоні АТО / ООС. Скорботу Івана Ганзери поділяють відомі політик...

Заграву видно здалеку: У Росії на заводі "Роснафти" прогримів потужний вибух (відео)

понеділок, 25 січень 2021, 20:16

На місці працює 4 розрахунки пожежників. Займанню присвоєно четвертий ранг складності. У понеділок, 25 січня, на одному з підприємств "Роснефти" в російському місті Уфі стався вибух ємностей із синтетичним спиртом, які згодом загорілися. Повідомляється...