З підозрою на смертельний коронавірус: У Львові госпіталізували студента, який повернувся з Китаю

У Львові госпіталізували юнака, який повернувся з навчання з Китаю, де від від спалаху коронавірусу померли 100 осіб. Про це розповів заступник керівника ДУ Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України Олег Когут під час брифінгу, передають Патріоти України.

За його словами, перші аналізи свідчать про відсутність коронавірусу з Китаю, але спеціалісти проводитимуть остаточні дослідження.

"Симптоматика у нього незначна, навіть температури немає, а хворий він з 23 числа, ще будучи в Китаї він відчув себе не зовсім добре - у нього з’явився нежить і кашель, але якихось інших симптомів не було", - розповів Когут.

Не важаючи на те, що юнак навчається далеко від міста Ухань, медики швидкої госпіталізували його й ізолювали в окремому боксі. Ретельні дослідження будуть проведені 28 січня.

Когут наголосив, що навіть якщо виявиться, що це саме коронавірус, то його "вогнище" вже локалізоване - юнак перебуває в боксованій палаті в інфекційному стаціонарі й "від нього вже ніхто не заразиться".

Він розповів, що 19-річний студент прилетів з Китаю до Варшави, звідки вже їхав до Львова автобусом. Зараз намагаються встановити і водія перевізника,і пасажирів, які контактували з хлопцем. Крім того, його мати зараз також в лікарні, однак без ознаків захворювання.

Хіти тижня. Смертельно небезпечно! Онколог назвав три продукти, які викликають рак

неділя, 16 лютий 2020, 23:30

Онколог Антон Шкіряк розповів, які продукти можуть викликати рак. У список лікаря-нейрохірурга потрапили м'ясо на грилі, цукор і електронні сигарети, передають Патріоти України. Особливої шкоди організму, на думку Шкіряка, завдає м'ясо, приготоване на ...

"А можно мужчин как-нибудь обозвать?": Маша Лаврова образилась через заяву протоієрея про "безкоштовних повій"

неділя, 16 лютий 2020, 23:28

Протоієрей РПЦ Димитрій Смирнов порівняв із "безкоштовними повіями" жінок, які живуть у цивільному шлюбі. Після цього речниця МЗС РФ поставила запитання спікеру РПЦ Володимиру Легойді. Вона звернулася до спікера РПЦ Володимира Легойди. "У мене одне про...