Після двох годин протистояння водій дістав пляшку горілки і став пити з горла. Цей момент потрапив на відео з камер патрульних.
У Сєвєродонецьку Луганської області патрульні затримали неадекватного водія. 45-річний чоловік був, схоже, сильно напідпитку, водійські права показувати відмовився, а зрозумівши, що потрапив в неприємності, спробував сховатися і мало не збив патрульного, передають Патріоти України.
«Хлопці, відпочивайте», - заявив водій патрульним і різко рвонув з місця.
Після перегонів вечірнім Сєвєродонецьком водія все-таки вдалося зупинити, але він закрився в машині, а документи погоджувався пред'явити тільки через скло. Після двох годин протистояння водій дістав пляшку горілки і став пити з горла. Цей момент потрапив на відео з камер патрульних.
На водія складено два адмінпротоколи - про управління автомобілем в нетверезому стані і про невиконання законних вимог патрульного. Який штраф потрібно буде виплатити водієві-неадеквату і чи обмежиться справа тільки штрафом, вирішуватиме суд.
Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати.
. Про це повідомили в грома...
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...