З пляшкою оковитої за кермом: На Луганщині неадекват влаштував пекельні перегони з поліцією (відео)

Після двох годин протистояння водій дістав пляшку горілки і став пити з горла. Цей момент потрапив на відео з камер патрульних.

У Сєвєродонецьку Луганської області патрульні затримали неадекватного водія. 45-річний чоловік був, схоже, сильно напідпитку, водійські права показувати відмовився, а зрозумівши, що потрапив в неприємності, спробував сховатися і мало не збив патрульного, передають Патріоти України.
«Хлопці, відпочивайте», - заявив водій патрульним і різко рвонув з місця.
Після перегонів вечірнім Сєвєродонецьком водія все-таки вдалося зупинити, але він закрився в машині, а документи погоджувався пред'явити тільки через скло. Після двох годин протистояння водій дістав пляшку горілки і став пити з горла. Цей момент потрапив на відео з камер патрульних.

На водія складено два адмінпротоколи - про управління автомобілем в нетверезому стані і про невиконання законних вимог патрульного. Який штраф потрібно буде виплатити водієві-неадеквату і чи обмежиться справа тільки штрафом, вирішуватиме суд.

Українці можуть назавжди втратити землю: Ось хто ризикує залишитися без ділянки

субота, 27 червень 2026, 13:12

Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...

Пенсіонери можуть отримувати більше грошей: Осьхто має право на додаткові виплати

субота, 27 червень 2026, 12:58

У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...