Після двох годин протистояння водій дістав пляшку горілки і став пити з горла. Цей момент потрапив на відео з камер патрульних.
У Сєвєродонецьку Луганської області патрульні затримали неадекватного водія. 45-річний чоловік був, схоже, сильно напідпитку, водійські права показувати відмовився, а зрозумівши, що потрапив в неприємності, спробував сховатися і мало не збив патрульного, передають Патріоти України.
«Хлопці, відпочивайте», - заявив водій патрульним і різко рвонув з місця.
Після перегонів вечірнім Сєвєродонецьком водія все-таки вдалося зупинити, але він закрився в машині, а документи погоджувався пред'явити тільки через скло. Після двох годин протистояння водій дістав пляшку горілки і став пити з горла. Цей момент потрапив на відео з камер патрульних.
На водія складено два адмінпротоколи - про управління автомобілем в нетверезому стані і про невиконання законних вимог патрульного. Який штраф потрібно буде виплатити водієві-неадеквату і чи обмежиться справа тільки штрафом, вирішуватиме суд.
Українці продовжують отримувати пенсії та інші соцвиплати. Деякі пенсіонери мають проходити процедуру ідентифікації. У Головному управлінні Пенсійного фонду України (ПФУ) в Луганській області розповіли, які є способи проходження ідентифікації у 2026 ро...
Радянська влада свого часу вилучала з українських словників окремі слова, які вважала "небажаними" або ідеологічно неприйнятними. Багато з них були пов’язані з історичною пам’яттю, релігією чи національною самобутністю. Сьогодні ці мовні заборони розгл...