Після двох годин протистояння водій дістав пляшку горілки і став пити з горла. Цей момент потрапив на відео з камер патрульних.
У Сєвєродонецьку Луганської області патрульні затримали неадекватного водія. 45-річний чоловік був, схоже, сильно напідпитку, водійські права показувати відмовився, а зрозумівши, що потрапив в неприємності, спробував сховатися і мало не збив патрульного, передають Патріоти України.
«Хлопці, відпочивайте», - заявив водій патрульним і різко рвонув з місця.
Після перегонів вечірнім Сєвєродонецьком водія все-таки вдалося зупинити, але він закрився в машині, а документи погоджувався пред'явити тільки через скло. Після двох годин протистояння водій дістав пляшку горілки і став пити з горла. Цей момент потрапив на відео з камер патрульних.
На водія складено два адмінпротоколи - про управління автомобілем в нетверезому стані і про невиконання законних вимог патрульного. Який штраф потрібно буде виплатити водієві-неадеквату і чи обмежиться справа тільки штрафом, вирішуватиме суд.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...