З прапорами ЄС і НАТО: Путінським байкерам влаштували "теплий" прийом на кладовищі у Празі (відео)

Гості із країни-агресора могли побачити транспарант із нагадуванням про "пакт Молотова-Ріббентропа".

"Нічні вовки". Фото: Крим.реалії.

Байкери з російського клубу "Нічні вовки" приїхали в Прагу, де їх зустріли акціями протестів, передають Патріоти України.

Як повідомляє Radio Praha, росіяни разом із польськими депутатом від партії соціал-демократів Ярославою Фолдіною і екс-парламентарієм від компартії Мартою Семеловою вирушили на Ольшанське кладовище, щоб вшанувати пам'ять бійців Радянської армії, які загинули під час Другої світової війни. Біля входу мотоциклістів зустріли пікетники з прапорами ЄС, США і НАТО. Гості зі країни-агресора могли побачити транспарант із нагадуванням про "пакт Молотова-Ріббентропа".

"Нам, як громадянам Чехії, не подобається, що через нашу країну проїжджають"Нічні вовки" Путіна. Очевидно, що це група людей, яка розділяє думки щодо анексії Криму, окупації Грузії і Східної України й підтримки екстремістів", – заявив Іржі Цігларж, учасник акції протесту. Між опонентами встала поліція.

Джерело: Крим.Реалії

"Поліція не хоче саджати вбивцю": Анонім у мережі розповів про обставини смерті 11-річного Максима з Якимівки

п’ятниця, 21 січень 2022, 19:29

Перед камерою чоловік розповідає про обставини смерті дитини, а також про можливі причини вбивства тими ж підозрюваними 48-річної жінки, тіло якої було виявлено днями у Запорізькій області. На відео чоловік, обличчя якого закривають балаклава та темні ...

"Гроші пішли, сп***жені": У мережу злили аудіозапис про зрив запуску стратегічного об’єкта "Енергоатому" в Чорнобилі

п’ятниця, 21 січень 2022, 18:26

У кабінеті чиновника державного “Енергоатому” проходила нарада, під час якої учасники обговорювали, як приховати факти зникнення частини коштів на будівництво централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива в Чорнобилі. Аудіозапис розмови наді...