З прапорами ЄС і НАТО: Путінським байкерам влаштували "теплий" прийом на кладовищі у Празі (відео)

Гості із країни-агресора могли побачити транспарант із нагадуванням про "пакт Молотова-Ріббентропа".

"Нічні вовки". Фото: Крим.реалії.

Байкери з російського клубу "Нічні вовки" приїхали в Прагу, де їх зустріли акціями протестів, передають Патріоти України.

Як повідомляє Radio Praha, росіяни разом із польськими депутатом від партії соціал-демократів Ярославою Фолдіною і екс-парламентарієм від компартії Мартою Семеловою вирушили на Ольшанське кладовище, щоб вшанувати пам'ять бійців Радянської армії, які загинули під час Другої світової війни. Біля входу мотоциклістів зустріли пікетники з прапорами ЄС, США і НАТО. Гості зі країни-агресора могли побачити транспарант із нагадуванням про "пакт Молотова-Ріббентропа".

"Нам, як громадянам Чехії, не подобається, що через нашу країну проїжджають"Нічні вовки" Путіна. Очевидно, що це група людей, яка розділяє думки щодо анексії Криму, окупації Грузії і Східної України й підтримки екстремістів", – заявив Іржі Цігларж, учасник акції протесту. Між опонентами встала поліція.

Джерело: Крим.Реалії

У Сан-Франциско для охорони станції метро задіяли яструба

субота, 13 серпень 2022, 7:08

Перед "батьками міста" стояла задача позбавитись "крилатих паразитів" так, щоб надмірно чутливі екологи та правозахисники тварин не підняли гвалт. Урешті-решт було знайдено ідеального "ліцензованого вбивцю". В американському місті Сан-Франциско яструб ...

Головні ролі та набагато вищі гонорари: Зірка серіалу "Знахар" розповіла, як в Україні раніше "трусилися над російськими акторами" (відео)

п’ятниця, 12 серпень 2022, 22:53

Відома акторка родом із Києва Катерина Кузнєцова, яка з 2009 року будувала кар'єру в Росії, розповіла, що в Україні дуже поважали артистів із РФ і тим самим принижували вітчизняних. Росіяни отримували не лише головні ролі, а й набагато більші гонорари....